Lenovo Y530 vs MSI GF62 7RE

Benim tavsiyem Dell olurdu. Her ikisinden üstün olmuş oluyor 16 GB RAM ile geliyor.
Bana sorarsanız aradaki 1600 lira vermeye değer mi msi için değmez. 16 gb modeli olsaydı alınabilir derdim. Msi alınacak o ürün yerine biraz fazla para koyup daha iyi bir model alınabilir. Bana sorarsanız tavsiye etmem o kadar para verip GTX 1050 ti almaya :). 8 bin lira bütçeniz varsa Monster 1060 modelini almanızı tavsiye ederim.
Olmadı Dell 7577 alınabilir o da olmadı seçtiğiniz ürünün ilkini alabilirsiniz.
Performans farkını merak ediyorsanız İnternete GTX 1050 VS 1050 Tİ Laptop yazın. Değer mi değmez mi size kalmış.

1050ti olmasından dolayı mı MSI diyorsunuz?
Peki arttıramazsam ilk Lenovo için (i5-8300H) gene alınır mı ne dersiniz..?
Bilemiyorum açıkçası. Ben MSI GE73 8RF kullanıyorum. MSI'ın üst kalite ürünlerinin kalitesi inanılmaz. Tamamen aliminyum, hissiyat olarak çok çok iyi. Fakat GF, GL gibi düşük ve giriş seviyesi ürünlerin kalitesi nasıldır tam olarak bir şey diyemem. Evet ekran kartı daha iyi Y530'a göre. Kişisel fikrim olarak söyleyeyim, ben olsam almaz başka bir model bakardım bu bütçeye 1050Ti bulunduran. Yine de size kalmış kullanacak olan sizsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı