Lenovo Y560 ATI Mobility Radeon HD 5730 1GB Ekran Kartı Driver Sorunu

Belhindar

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Görüntü Yönetmeni
Selam,
Lenovo Y560 bilgisayarıma Mountain Lion 2 (ML2) kurdum. Sürüm 10.8.2 . Sadece ekran kartını görmüyor. Driverı da bulabilmiş değilim. Yardımcı olabilir misiniz ?
Sevgiler.

Selam,
Lenovo Y560 bilgisayarıma Mountain Lion 2 (ML2) kurdum. Sürüm 10.8.2 . Sadece ekran kartını görmüyor. Driverı da bulabilmiş değilim. Yardımcı olabilir misiniz ?
Sevgiler.

Merhaba öncelikle bende de hd6470m var sistem raporunda aynen şu şekilde ve anladğım kadarıyla görüyor ancak çalışmıyor.Team fortress 2 yi windowstayken full oynayabiliyordum mac te en düşükte bile kastı galiba bu çalışmadığı anlamına geliyor.Kameranın çalışması gerçekten güzel olmuş :)

AMD Radeon HD 6400M Series:

Yonga Ailesi Modeli: AMD Radeon HD 6400M Series
Tür: GPU
Yol: PCIe
PCIe Şerit Genişliği: x16
Satıcı: ATI (0x1002)
Aygıt Kimliği: 0x6760
Revizyon Kimliği: 0x0000

Tekrardan selam,
Windows 8.1e dönüş yaptım . Ama yine OSX kurup deneyeceğim. Çok teşekkür ediyorum ilginize. Bir de virtual box üzerinden grafik kartının çalışıp çalışmadığını anlaya bilir miyim ?

Selamlar,
Ekran kartı sorunu çözüldü.
Kurulum sırasında, ekran kartıyla ve mac sürümü ile ilgili kısmı işaretlemeden kuruluma başlattım. Kurulum sonlandığında 1 gb Ati Readon ekran kartını gördü.
Şuan sistemdeki tek sorun card readerın çalışmaması. Bu da 10TL'lik bir çözüm.
Sistemi video kurgu ve fotoğraf düzeltmeleri için yapılandırdım.
Performans oldukça iyi.
Çalışan programlar da;
Final Cut Pro X 10.0.8
Adobe CC Master Collection
Aperture
Ayrıca oyun performansı için Sims 3, LoL ve Euro Truck 2 kurdum.
Sistemde hepsi performanslı bir şekilde çalışmakta.
Technopt'a teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı