Lenovo Y560A internet kesilmesi

barbarhan

Hectopat
Lenovo Y560A laptopta wireless bağlantısını kullanırken arada kafasına göre ünlem geliyor internet gidiyor ama aslında modemde internet kesilmiyor. Başka bilgisayarlardan telefondan bağlanmaya devam ediyorum. Torrent kullanırken daha sık atıyor internetten. Bilgisayarda aşırı ısınma problemi vardı.

Bir kere düştü bilgisayar Bad Sector hatası verdi hard disk değişti modem de o zaman bozulmaya başlamıştı onu da değiştirdik yine devam ediyor sorun. Aşırı ısınmadan yine sanırım. Bir kere Labeling (bu terimi bilmiyorum) yapıldı ama ekran kartı çipine. Ekran kartı da hata veriyor. Hala açılışta siyah ekranla karşılaşıyorum yani arada. Onu güvenli moddan iptal edip yeniden kuruyorum driverı öyle düzeliyor.

Ne yapmalı bu bilgisayarı satıp iPad Air mi alayım, ne yapayım? Recep Baltaş ağabey, yardım et. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı da öyle düzelir mi ki Wireless kartını soğuk tuttuk diyelim ekran kartını da soğutursak acaba ilk açılışta PC soğukken yaptığı bir sorun çünkü?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı