Lenovo Y700 vs Msi ge72 Apache Pro

AlperenBEY

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben mimarlık okuyorum. Autocad Sketchup vs programları kullanacağım aynı zamanda da oyun bilgisayarı da istiyorum. Yani beni hem oyun anlamında hemde çizim anlamında tatmin edecek bir marka bir model laptop arıyorum. Öncelikle Msi ge72de karar kılmıştım fakat servis sorunları bataryasının içinde olması freedos olması ayrıca forumda gördüm içerisinden ses gelmesi beni almama konusuna kadar getirdi halbuki çok şık bir bilgisayardı. Öte yandan Lenovo'nun Y700 modelininde özellikleri hemen hemen aynı Msi ile. 4 4.5 milyar para vereceğim. Çöpe atmak istemiyorum iyi bir laptop almak en az sorunla karşılaşmak istiyorum kendim Dell kullanıyordum fakat Türkiye'den çekilince almama kararı aldım başka markalara yöneldim. Sizce ne alayım? Bir şeyler söyler misiniz? Bu arada oynacağım oyunlarda GTA5 online vs. gibi.. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı