MSI GE72 APACHE vs MSI GE62 APACHE

Ben GE72 modelini kullanıyorum. 17.3" olması kullanırken avantaj ancak her ne kadar çok ağır olmasada taşırken büyüklüğü biraz sorun yaşatabiliyor. Arasındaki farklara gelirsek ekran büyüklüğü dışında sadece çok ufak bir sıcaklık farkı olabileceğini düşünüyorum. 2 bilgisayarıda deneyimleyen arkadaşlar varsa daha iyi yardımcı olabilirler.

Merhabalar ben msi ge72 6qf-017tr modelini kullanıyorum arkadaşında dediği gibi 17,3'' olması oyunlarda 15,6 ya göre bence daha keyifli oluyor yalnız benim kullandığım modeli düşünecek olursan eğer ısınması ile ilgilide bilgilendirmek isterim şuan boşta free takılıyorum öyle nette surf filan şuan bu şekilde
2016-05-25 (7).png

Oyunlarda iken mesela Grand Theft Auto V olsun Tom Clancy's The Division olsun COD serisi filan ultrada rahat şekilde oynarsın fakat sıcaklık turbo fan ve harici 5 fanlı soğutucum olmasına rağmen elimi terletecek derecelere geliyor yaklaşık 80-85 derece

Fakat yinede tavsiye ederim gerçekten güzel bir gamebook

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı