Lenovo Yoga 2 donma, takılma sorunu

krksz41

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo Yoga 2 13 laptopumu 1 ay önce yere düşürmüştüm. O günden sonra bir uyarı aldım. Tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum ama bir şeyin çıktığı ile ilgiliydi. Sonradan bir daha uyarıyı almasam da bilgisayar ara sıra takılma donma gibi sorunlar yapıyor. Bazen bir kelime yazı yazarken harfler 5-6 saniye arayla yazılıyor. Sebebi nedir bunun? Garantisi yok. Bilgisayarcıya da vermek istemiyorum, burdakiler işten anlamıyor. Veriyorsun daha da bozmuş bir şekilde geri veriyorlar. Kendim nasıl hallederim bu sorunu? Bilgisayarımın dış plastiği çok eskidi. Kötü bir görüntüye sahip. Bunu nasıl değiştirebilirim? Yine kendi yapacağım bir şey bu. Son olarak da bilgisayarımın donanımını yükseltmem mümkün müdür? Yükseltilebilirse hangilerini yükseltmeliyim? Kullanım amacım daha çok kurgu, efekt programları. Bunlarda genellikle sorun yaşıyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı