Lenovo YOGA 3 Pro-1370 donuyor

Makaleler
2
Yer
Fortress Vader
Arkadaşlar evde bu laptoptan var ancak donma sorunu yaşıyoruz. Bir süre kullandıktan sonra ekran ve sistem donuyor, kapatmadan düzelmiyor. Sebebi ne olabilir? HD Tune'dan baktığımda Health kısmı ok. Yapmam gereken testler varsa yapabilirim.

KS
Dark Lord of the Sith
Makaleler
2
Yer
Fortress Vader
M2 SSD.
Güncelleme: Sorunu çözdüm sanırsam, aygıt yöneticisinden WiFi sürücüsünü devre dışı bıraktığımda düzeldi. WiFi kullanamam dışında sorunum yok, yeni bir WiFi kart alacağım sanırsam.

Son düzenleme:

syeutku

Centipat
Hocam aynı sorun Asus laptopum da var ,arada bir oluyor nedenini anlamasam da sinir bozuyor.

KS
Dark Lord of the Sith
Makaleler
2
Yer
Fortress Vader
Hocam aynı sorun Asus laptopum da var ,arada bir oluyor nedenini anlamasam da sinir bozuyor.
Wi-Fi kartını devre dışı bıraktığımda düzeldi bende. Modelin tam adıyla internette arattığınızda daha verimli bir sonuç alırsınız diye tahmin ediyorum.

syeutku

Centipat
Wi-Fi kartını devre dışı bıraktığımda düzeldi bende. Modelin tam adıyla internette arattığınızda daha verimli bir sonuç alırsınız diye tahmin ediyorum.
Donma sorunu diye mi aratmalıyım?

syeutku

Centipat
Ben "Lenovo YOGA 3 Pro-1370 freezing." şeklinde aratmıştım, sorunu ve çözümü oradan buldum.
Bende şimdi baktım herkeste varmış bir daha 505 serisi alınır mı görürsem direkt kızgın atacağım :D .

Sorun nedeni de Google Chrome kullanmakmış 😂 şaka gibi o bilgisayarda Opera tercih edeceğim.

Yeni konular

Yukarı