Lenovo Yoga Slim 6 OLED alınır mı?

Bütçe
30000

Wexdy

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Student/Software Engineering
Merhaba, dizüstü bilgisayar alacağım. Öncelikle şunları belirtmek istiyorum, oyun oynayan birisi değilim. Günlük programlama, film ve video izlemek, makale yazmak için kullanacağım. Ağır programlar kullanmıyorum. Bu bilgisayarı önerir misiniz?

Screenshot_2024-05-01-17-48-31-60.jpg

Alıp iade ettim, şarjda değilken yoğun kullanımda takılıyor benim için yetmiyor. DC açık 6-7 sekme açıkken rahat kullanamadım. Bilgisayarı hızlı ve birçok şeyi aynı anda kullanıyorsanız yetmiyor. Normal kullanımda yeterli ve güzel ekranı çok güzel ve çok şık PC. Normalin üstü kullanımda bana yetmedi.

OLED panel hariç alınası değil. MacBook düşünmenizi öneririm.

Çıkabileceğiniz maksimum bütçeniz nedir?

Maksimum 35'e çıkabilir hocam, bir arkadaş da Huawei Matebook D16'yı önerdi. Ne kadar sağlıklı bilmiyorum.

Mümkün olursa da OLED teknolojisi olan bir laptop arıyorum, ekranın akıcılığına ve kalitesine dikkat ediyorum yoğun olarak film/dizi izleyen birisi olduğum için.

Max 35'e çıkabilir hocam, bir arkadaş da Huawei Matebook D16'yı önerdi. Ne kadar sağlıklı bilmiyorum.

Düz M.2 iş görür yapacağınız şeyler için. D16 fena cihaz değil ama macOS cihazların uzun ömür ve prize bağlı kalmadan muazzam işler çıkartması çoğu Windows laptoptan daha alınası yapıyor.

Mümkün olursa da OLED teknolojisi olan bir laptop arıyorum, ekranın akıcılığına ve kalitesine dikkat ediyorum yoğun olarak film/dizi izleyen birisi olduğum için.

MacBook ekranı sizi yarı yolda bırakmaz, merak etmeyin. İlla OLED derseniz bu cihaz da çok çok güzel bir cihaz. Windows olarak MacBook'lara yakın bir deneyim sunar.

Düz M.2 iş görür yapacağınız şeyler için. D16 fena cihaz değil ama macOS cihazların uzun ömür ve prize bağlı kalmadan muazzam işler çıkartması çoğu Windows laptoptan daha alınası yapıyor.

MacBook ekranı sizi yarı yolda bırakmaz, merak etmeyin. İlla OLED derseniz bu cihaz da çok çok güzel bir cihaz. Windows olarak MacBook'lara yakın bir deneyim sunar.

Çok teşekkür ediyorum hocam tavsiyeleriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı