Lenovo Z50-70 Güncel Oyunlardaki Performansı Nasıldır?

@Dağhan Tanık bende 970M var 3GB' hepsini kullanmıyorum ? Ayarların hepsi en yüksekte 2.8GB civarı bir miktar kullanıyor. 840M ile normal ayarlarda açıcak 1080P'de nasıl 3GB'dan fazla kullanıcak acaba ? 3.5 GB kullandıracak kadar ayarı zaten kart kaldırmaz.

840M'in vereceği fps'lerde bunlar oyunlarda.
NVIDIA GeForce 840M - NotebookCheck.net Tech

Buda 960M'in arada uçurum var.
NVIDIA GeForce GTX 960M - NotebookCheck.net Tech
Peki bu cihaz nasıl = Acer VN7-791G-57BP Notebook Fiyatı ve Özellikleri - Gold.com.tr ?
Birde bunda 2 GB VRAM var 860 4 GB VRAM li laptop varsa bu fiyata link atar mısın?

@muratsahin9 Kağıt üzerinde iyi özellikleri var. Islemcisi i5 performans olarak i7 M' olan islemcilerden daha düsük performans verir ama daha az ısınır. Ekran kartıda iyi denebilir fiyatına göre. Ama Acer'ın soğutması nasıldır bilmiyorum hiç kullanmadım.

@muratsahin9 Kağıt üzerinde iyi özellikleri var. Islemcisi i5 performans olarak i7 M' olan islemcilerden daha düsük performans verir ama daha az ısınır. Ekran kartıda iyi denebilir fiyatına göre. Ama Acer'ın soğutması nasıldır bilmiyorum hiç kullanmadım.
Fanı tersine de çevirebiliyormuşuz tozları temizlemek için ama 2 gb vram beni tedirgin ediyor son çıkan oyunlar vram istiyor bu fiyata göre 4 gb vramlı laptop önerir misin?

@muratsahin9 Kardeşim 880M 970M 980M gibi ekran kartları olmadığı sürece bir laptopta ben 2-2.5 GB VRAM'den fazla kullanabilceklerini düşünmüyorum. Benim kendi GTA 5 benchmarkıma bak koyuyorum bu ayarlarda zaten oynatmayacak 860M yada 960M ve bu ayarlara rağmen 2.5 GB VRAM kullanmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunuda internetten buldum 960M'in aynı ayarlarda 1-2 tanesi farklı performansı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı