Lenovo Z50-75 hazır gelen sürücü paketi

sait.jobs

Kilopat
Yer
Ankara/Kalecik
Daha fazla  
Meslek
Software Builder
İyi forumlar. Başlıkta belirtilen dizüstü bilgisayarı 2. el aldım. Benden önceki sahibi ne yazık ki orjinal işletim sistemi yerine korsan format atmış, Lenovonun sıfırlama sonrası gelen otomatik yüklenene entegre yazılımları yok bu sebeple. Daha sonra ben de orjinal işletim sistemi sürümünü bulup yükledim. Ama entegre yazılımlar hala yok. OneKey Recovery tuşu çalışmıyor mesela. Acaba bu entegre yazılımları yeniden nasıl edinebilirim?

Çözüm
Ah be benim de G50-70 var bende de kabul etmedi. Canın sağolsun ne diyelim :(
"Bu kurtarma medya programı için geçerli bir Windows makine değil. Daha fazla yardım için, lütfen farklı bir makinenin seri numarasını girin veya Bizimle İletişime Geçin girin. " diyor. Bakalım 4-5 iş günü içerisinde irtibat e postası gönderilecektir diyor. Teşekkürler.
Konu kapatılabilir.
@claus

"Bu kurtarma medya programı için geçerli bir Windows makine değil. Daha fazla yardım için, lütfen farklı bir makinenin seri numarasını girin veya Bizimle İletişime Geçin girin. " diyor. Bakalım 4-5 iş günü içerisinde irtibat e postası gönderilecektir diyor. Teşekkürler.
Konu kapatılabilir.
@claus

Ümit bağlama derim bence. 5 ay oldu gelen giden yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı