Lenovo Z50 Bilgisayar Mikrofon Ses Sorunu

Derin Çiloğlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;
Ben yaklaşık 1 ay önce lenovo z50 model bilgisayar aldım. Bilgisayar sıfırdı.
Rahatlıkla arma 3 gibi mikrofon gerektiren oyunları yükledim ama arkadaşlarımın uyarısı üstüne ben de test edip baktım ve sesim robot gibi çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursasnız sevinirim.
Hızlıca cevaplarınızı bekliyorum.

Saygılarımla ;
Derin çiloğlu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver güncelleştirmesi yaparak performansına birşeyler katmak mümkün olabilir.

Oyun için konuşuyorsak zaten mikrofonlu bir kulaklık gerektiriyor bu gibi oyunlar. Laptop mikrofonundan çok fazla performans beklememek gerekir.

Driver güncelleştirmesi yaparak performansına birşeyler katmak mümkün olabilir.

Oyun için konuşuyorsak zaten mikrofonlu bir kulaklık gerektiriyor bu gibi oyunlar. Laptop mikrofonundan çok fazla performans beklememek gerekir.

Kardeş Kulaklığım Zaten Mikrafonlu Zaten Laptop mikrofonundan Çok Bi Performans Beklemiyorum
Yanıtın İçin Saol

o sorun bendede olmuştu ben o sorunu düzelttim sağ alttaki hoparlör kısmına sağ tık yap sonra kayıt ygıtları de mikrofona sağ tıkla ve özellikler de sonra gelişmiş ve alt tarafta ses geliştirmelerini etkinleştiri kapat
biraz geç yazdım ama belki ihtiyacı olanlar vardır

ayrıca bende z50-70 kullanıyorum bende format atmadan önce mikrofon çalışıyodu atıktan sonra çalışmamaya başladı banada yardım ederseniz sevinirim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı