Lenovo Z500 GTA 4 10 FPS sorunu

AT7

Kilopat
Makaleler
6
Arkadaşlar bilgisayar bu. Eskiden GTA 4 hiç kasmadan takır takır oynarken şimdi 1-2 dakika iyi oynayıp sonra aşırı bir şekilde kasarak oynuyorum ki FPS 10. Ben bu sorunu nasıl çözerim? Her şeyi denedim. Driverleri güncelledim. Format attım. En yüksek NDVIA kullan dedim fakat ne yaptıysam olmadı sizce bu sorun neden kaynaklanıyor? Oyunu eskiden oynarken şimdi neden oynayamıyorum?

Dostum aynı sorunu GTA5 de bende yaşadım önceden çok akıcı bir şekilde oynarken (crack) sonra nolduysa bi görevin ortasında bi anda takılmalar başladı ne yaptıysam olmadı kasmadan oynarken WİN/10 kulanıyordum sonra belki WİN/8.1 e geçsem düzelir dedim oyunda FPS değerim her hangi bir oyunu takılmadan oynamaya yeter fakat araba sürerken takılıyor eğer çözümünu bulursan lütfen burayada yaz.

Aynı sorun GTA 5'de de mevcut. Bide üstelik Steam'den alınma oyun. Sinir etti bu bilgisayar kaldır çöpe at. O kadar.

@Silinen üye Abi bi bakar mısın? Sorun halen devam ediyor.

Driverlarınızı güncelleyiniz. Bilgisyarınızı temizleyiniz. Oyundayken görev yöneticisi ile CPU kullanımına bakınız. Neden tam performans vermediğini çözebilirsiniz umarım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı