LENOVO Z500 veya Dell Inspiron 7537 S20W65C

sykrz

Kilopat
Arkadaşlar merhaba ben 9.sınıf öğrencisiyim. Başlıkta'da belirttiğim gibi 15 Tatil'de kendime bir notebook alacağım. Şuan aklımda iki notebook var hemen sizle paylaşayım notebookları:

1-VATAN COMPUTER - LENOVO - Z500 NOTEBOOK CORE

Görüşlerim: GT 740M ekran kartı beni yüksek performans olmamak gerekçesiyle yani çoğu oyunlarda ultra vs. yapmamak şartlarıyla 1-2 sene taşır diye düşünüyorum. Çünkü bu fiyat aralıklarında bu kart en iyisi diye duydum. Benim için zaten ful çözünürlük, ultra ayarlar ve sayre dert etmem medium ayarlarda rahat rahat akıcı bir şekilde oynatması yeterlidir. Gelelim 2. seçeneğimiz olan notebook'a.

2-Dell Inspiron 7537 S20W65C Notebook*Fiyatı*1.899,00 TL - ebrarbilgisayar.com

Görüşlerim: Bu notebook'da ise GT 750M ekran kartını görüyoruz ve fiyatları birbirleri ile hemen hemen aynı. yukarıda belirtmeyi unuttum ben çok sık oyun oynayan birisiyim yani oyunlara çok tutkuluyum şuan kullandığım mevcut çöp tabir edeceğim toplama bilgisayarım ile 800*600 ayarlarda BF3 oynamaya çalışan bir insanım. Bu 2 notebook arasında kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum. Niye bu kadar ikilemde kaldın diye sorar iseniz 10 yıl sonra yeni bir bilgisayar alacağım ve iyi bir bilgisayar almak için uzun araştırmalar yaptım ve son çare olacak şekilde size danışmak istedim ...

Yada sadece bilgisayarın özelliklerin yanında bazılarının ekran kartı filan sonradan degişiyor onlarada bak ;) Bakarsın 4 yıl filan geçer veya biraz daha az süre degiştirisin. Ekran degişimin uygun özelligi vardıda bir adı hatırlamıyorum. Onada internetdne veya bu forumdan araştır. LİDERlere filan sorabilirsin.

Dizüstünün taşınabilir olması çok işine yaramayacaksa, o dizüstülere vereceğin parayla çok daha performanslı masaüstü toplarsın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı