Lenovo z500 - Yada Öneri ?

Makaleler
3
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Laptop almayı düşünüyorum. Birkaç haftadır internetten küçük çaplı bir araştırma yapıyorum. Şimdiye kadar en çok ilgimi çeken model bu oldu:

Lenovo Z500 59-377485 I5-3230m 2.6ghz 8gb 1tb 8gbssd2gbgt740m15.6freedos Notebook 17445746 - n11.com

Genel olarak beklentilerim ise adobe programlarını kullanmak, orta seviyeli oyunlar oynamak örnek olarak Lol yada metro last light gibi çok fazla sistem gerektirmeyen oyunlar diyebilirim.. Belirttiğim üründe en çok cezb eden nokta ise Ekran kartı oldu sizlerin bu konudaki düşünceleri nelerdir? Ürünü kullanan yada deneyimleyenler varsa önerirler mi? Yada 1800 TL yi geçmeyecek şekilde başka bir ürün önerebilirseniz sevinirim. Recep Baltaş' tan da yorum yada öneri bekliyorum şimdiden teşekkür ederim herkese :)

Metro Last Light'a çok fazla sistem gerektirmeyen oyun demeseydiniz iyiydi. :D

GT740M fena değildir ama 3230M işlemci olarak biraz düşük gibi, belkide bu bütçe için uygundur bilemiyorum.

Metro Last Light'a çok fazla sistem gerektirmeyen oyun demeseydiniz iyiydi. :D

GT740M fena değildir ama 3230M işlemci olarak biraz düşük gibi, belkide bu bütçe için uygundur bilemiyorum.

Yani crysise nazaran çok değil aslında:)

Laptop işlemcileri için i5 in en hızlı modeli 3230m diye biliyorum yanılmıyorsam.. Ayrıca 3. nesil işlemci benide düşündürmedi değil ama i5 isminden dolayı üstünmüş gibi geldi bana galiba :D Sizin bu fiyat civarına önerebileceğiniz bir ürün varsa paylaşırsanız sevinirim.. Yorum içinde teşekkürler :)

Belirttiğimiz bütçeye göre alınacak en iyi dizüstü diyebilirim.
Forumlarda onlarca kullanıcısı var ve memnun o paranın hakkını veriyor gerek kalitesi olsun gerek de tasarımı olsun.
Oyunlarda iyi performans almak istiyorsanız malesef kesenin ağzını biraz açmanız gerekiyor.
MSI GE60 20E-295XTR Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı

Evet çok iyi oyun sistemleri var ama dediğiniz gibi kesenin ağzını açmak gerek. Benim butcem en fazla zorlasam 2 bin lira olur. Bu seviyede en azından 128 bit grafik kartı olan bir sistem onerebilirmisiniz?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar yorum- önerilerinizi bekliyorum.. Bütçem en fazla 2 bin lira önerdiğiniz modeller varsa lütfen paylaşın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı