Lenovo Z5070, 2. ve 3. monitör bağlamak zararlı mı?

vimevim

Hectopat
Daha fazla  
Cümleten merhaba, GT820M ekran kartlı Z5070 dizüstü bilgisayarımda uzun zamandır 2. bir monitör (LG Flatron W2243S "FHD") kullanıyordum, eski masaüstünün monitörü, geçenlerde LG 25UM58 (ultrawide "2560*1080") aldım ve W2243S yerine onu kullanacam, edit yaparken daha geniş bir ekran daha iyi oluyor. Cidden ayrıca ekran yüksekliği açısından dizüstü ile çok fazla farkı olmadığından hoşta gözüküyor ama sorum şu; şimdi benim laptopta VGA ve HDMI çıkışı aynı anda bulunuyor ve bu iki monitörü laptop ekranı + W2243S + 25UM58 şeklinde bağladım ve kullandım ama bi kaç arkadaşım kötü sonuçlar doğurabilir dedi. Siz bu işe ne diyorsunuz, bu ekran kartı ile bu herhangi bir parçası değiştirilmemiş dizüstü bilgisayara iki tane monitör bağlarsam ne gibi sıkıntılar yaşarım? Ekran kartı yakma falan olur mu? Edit yaparken top 2 ekran kullansam da olur ama genel kullanımda 3 ekran herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Tecrübeliler vs yorum atsın aciliyeti vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı