Lenovo Z5070 için Uyumlu Wifi Kartı

legolas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli sosyal üyeleri;

Arkadaşımın laptopuna sorunsuz bir şekilde Hackintosh Yosemite kurmayı başardık. Fakat WiFi kartını malümunuz görmedi. Lenovo laptoplarda WhiteList olayı olduğundan dolayı sizden yardım istiyoruz. Hangi modeller uyumludur bu bilgisayara?

Model: Lenovo Z5070 i5 4210u

Merhaba aynı bilgisayardan bende'de mevcut sorunsuz kurulumu nasıl başardınız. Kurulumda izlediğiniz bir döküman mevcut mu?

AR 9280 airport dahi çalışıyor. Yosemite ve Maverick için herhangi bir kext ya da düzeltme işlemi yapmadan sistem otomatik tanıyor.
Model uyumlu gibi görünüyor. Wifi dışında çalışmayan aygıt var mı ?

wifi kartı soketinin ismi pcı yada mini-pcı değil m2-sata daha çok yeni bi soket wifi kartları çok sınırlı sayıda bir tane windovs 10 ve hackintosh el capitan ile uyumlu olan wifi kart buldum oda çinde.

markası : Broadcom model numarası :bcm94352
linkini aşağıda vericem

link: Tahmini Teslimat Zamanı

bcm94352z Tahmini Teslimat Zamanı . Ben de bu wifi kartını kullanıyorum aynı laptop'ta.Mac os sierra için config.plist dosyasında ufak bir değişiklik ve lenovo laptoplardaki whitelist olayından kurtulmak için de bios yaması yaparsanız çok güzel çalışan bir wifi kartı.

bcm94352z Tahmini Teslimat Zamanı . Ben de bu wifi kartını kullanıyorum aynı laptop'ta.Mac os sierra için config.plist dosyasında ufak bir değişiklik ve lenovo laptoplardaki whitelist olayından kurtulmak için de bios yaması yaparsanız çok güzel çalışan bir wifi kartı.

Sizdemi Lenovo Z5070 modelini kullanyorsunuz. Bu bahsini ettiğiniz kartı çalıştırmak için ne tür işlemler yaptınız bahsedebilirmisiniz. Bende biraz araştırmıştım ama bu kartın satış sayfasında lenovo ile uyumsuz olduğu özellikle belirtilmiş diye sipariş etmekten vazgeçmiştim.

Bu whitelist bios yaması için neler yapılması gerekiyor bahsederseniz yada adımlar şeklinde anlatılan bir kaynak paylaşabilirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı