Lenovo Z510 59413193 mü Toshiba satallite C55-A-1U5 mi?

İkisinin de arasında çok az fark var :) Hangisini istersen onu al görünüşe göre oyun oynamayacaksın.Eğer oyun oynayacaksan masaüstü pc topla biz yardım ederiz.

Son zamanlarda her yerde bu asus öneri olarak paylaşılmış her derde deva galiba :D

Ben yatılı lise 3 öğrencisiyim o yuzden yatakhanede kullanacağım için masaüstü düşünmüyorum aynı zamanda çok fazla oyun oynamam ama yine bir iki oyun indirmeyi düşünüyorum hem online hem single.

İndireceğin oyunlara bağlı. Mesela Warframe, Point Blank, vs oyunlar indireceksen o zaman fazla ekran kartına ve depolamaya önem verme ama Metro Last Light,Assassin's Creed 4 gibi oyüksek düzey oyunlar indireceksen o zaman ekran kartına ve işlemciye daha fazla önem vermen gerek.

Yani bu durumda yine lenovoyu mu tercih etmeliyim sence? Eğer mümkün olursa army 3 indirmek istiyorum steamden

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı