Lenovo Z510 6 GB RAM ile 8 GB RAM farkı ?

Aynen al ama ekran kartı 2 GB diye alma... :) 740M olduğu için al. Tabi oyun için bir kart değil ama çoğu oyunu orta ayarlarda çalıştırır diye düşünüyorum. Youtube'da bulunan oyun videoları doğruysa...

740M. Amacım oyun demiştiniz. Çok yüksek performans vermez.

Benim gibi yeni oyun delisi birisi değilse, şu ana kadar çıkan oyunları çalıştırır ki Youtube üzerinden videolarına bakabilir arkadaş. Onun haricinde bundan sonra çıkan oyunlar için hiç bir şey söylenemez. Mesela benim daha bir ton bitirmek istediğim oyun var. Ben şu ana kadar ki oyunları bitirmeye çalışsam 5 senem gider ki sadece Dota ile bile 5 sene mi geçirebilirim. :) Yani benim kafadaysan 740M sana yeter.

Ama ben oyun bilgisayarı istiyorum, aldığım oyunu ultra çalıştırsın. Yeni oyunlarda sıkıntı yaratmasın diyorsan 740M yetmez.

Lenovo'nun Vatan'da cok fazla Z510 modeli var. Ucuz olanlarin icindeki (1600TL) GT740M ekran karti 64-bit, pahali olanlarin icindeki (1800TL) GT740M 128-bit. Buna da dikkat.

Lenovo'nun Vatan'da cok fazla Z510 modeli var. Ucuz olanlarin icindeki (1600TL) GT740M ekran karti 64-bit, pahali olanlarin icindeki (1800TL) GT740M 128-bit. Buna da dikkat.

Fiyatına göre aldanma, bazen birine indirim geliyor birine gelmiyor. Eğer dediğin doğruysa bu da 128 bit yeri geliyor 64 bitten düşük fiyatta oluyor. Bence onu belirtmeleri gerekiyordu. Ben hepsini 64 bit diye biliyorum.

%30 indirimle 1840TL ve 1880TL olan modellerin icindeki ekran karti 128-bit. Subelerinde sormustum. Cogu Z510 modellerinin yorumlarinda da 64-bit ve 128-bit kavgasi var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı