Lenovo Z510 Ekran kartı paylaşımlı mı?

memphis64

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar. Ben Lenovo z510 kullanıcısıyım. Cihazı alırken paylaşımsız ekran kartlı olduğunu belirttiler. Çift ekran kartlı diyerek sattılar.
Cihazda :
- İntel HD Graphics 4600
- Nvidia Geforce GT740m
Görüntü bağdaştırıcıları bulunmakta ancak paylaşılan sistem belleği 1792 mb olarak görünüyor. Normalde paylaşımsız ekran kartında paylaşılan sistem belleğinin ''0'' olması gerekmez mi ? Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Paylaşımlı olmadığı gözüküyor. Başka bir işlem için paylaşıyor olabilir. Laptop tam modelini ve paylaşıldığını söylediğiniz bölümün resmini paylaşın. Görev yöneticisini açıp "Performans" sekmesinde kaynak izleyicisinden bellek kısmının resimini paylaşın. Bios'unuzu da güncelleyin.

Aynı cihaz bende var İ7 Modeli. Bildiğim kadarıyla paylaşımsız ancak benimde öyle 1792 Mb. Sanırım başka bir işlem için kullanıyor ancak bu problem değil Crysis 3, GTA 5, Watch dogs gibi oyunları oynayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı