Lenovo z510 şarjı çıkarınca kapanma sorunu

Doğukan Balcı

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo z510 bilgisayarımda şarjdan çıkarınca bilgisayar kapanıyor. %0 olarak görünüyor şarj, bazen %100 oluyor birden. Bataryası çıkmıyor laptopun. Yardımcı olacak var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun 1 ay önce bende oldu. Batarya ölmüş dediler bana baya araştırdım mecburiyetden batarya aldım. 80-90 civarı garantisi yoksa kendin takabilirsin öyle zor bir iş değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam z510 piyasadan çekiliyor. Servise gönder iadesini verecekler sana git aldığın paraya yeni bir laptop veya sistem topla (y) Ben iade edip imzamdaki sistemi bitirdim :astronot:
Bende istanbul bilişimden aldım aynı sorun var Servis 250 Tl ye değiştirdiğini söyledi ama iade için hiç bir şey demediler iade için nasıl bi yol takip etmem lazım.

Hocam z510 piyasadan çekiliyor. Servise gönder iadesini verecekler sana git aldığın paraya yeni bir laptop veya sistem topla (y) Ben iade edip imzamdaki sistemi bitirdim :astronot:
Şuan serviste. Bataryası değişecek 200 TL masraf tuttu. 30 gün oldu gelecek :(

Dediğiniz oldu hocam. 1900 tllik upon verdiler ve asus x555l aldım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı