Lenovo Z510 SSD ve RAM yükseltme

Ben Z510 kullanmıyorum G50-70 kullanıyorum. Neredeyse sizin laptop'unuza çok benziyor. Ve ilk sahibi benim.

4GB RAM dediğiniz gibi 100 TL civarı SSD 2.el var fakat 0 kadar fiyat verdi bazı yerler. O yüzden değer mi acaba diye kararsız kaldım.

Hocam geç oldu ama affedin beni. Bugün farkettim ki HDD Caddy'e takılan Harddisk Sata 3 arabiriminde çalışıyor. Size yanlış yönlendirme yaptım maalesef. Sizde de görünen SATA 1 DENİLEN ARAYÜZ CD sürücünün arayüzü. Eğer taktığınınz harddisk yavaşlarsa SSD'yi caddy'e takın ve performans kaybı olmadan çok güzel çalışıyorlar.

Umarım beni manzur görürsünüz.

Bendede aynı laptop var ssd konusunda bence içinceki hdd yerine ssd takman cd-rom yerine ise hdd yi takman ram a gelirsek ben acmıstım 4 gb ve 2 gb lik ram var 2 ram slotu var eger yanlıs hatırlamıyorsam 1600 mhz di ramlar bendaıyorum ram ve ssd performansı cok dustu lapt almayım planlop un ama bir türlü alamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…