Başarılı Kurulum Lenovo Z510 - Windows 8.1 ve Mac OS X 10.9.5

Asus un sitesinden en son mac driverini indirip kurdum. Bu şekilde sorunsuz çalıştı. Eğer olmazsa bi kaç yerde 10.8 driveri ile çalıştığını söyleyenler var. Kolay gelsin.

Asus usb n-10 ile nasıl bağlandınız? Ben aldım ama bağlanamadım.
iki yöntem denedim ikisi ile de bağlandım. birincisi asusun web sitesinden son driver ve programını indirdim. programı kurdum ve o şekilde bağlandım.

ikincis vietnam tool dan wireless driverlarını yüklediğin zaman aynı programın bir benzeri yükleniyor ve kullanmaya başlayabiliyorsun.

Asus x550vc mavericks 10.9.5 hackintosh'dan yazıldı.

Recep Bey'in ve sizin anlatımlarınızında yardımıyla Lenovo Z500 ' e sistemi Windows 8.1 ile dual boot olarak Mac OS X mavericks kurdum. Sistemlerimiz hemen hemen aynı.
-Ethernet için Vietnam tooldan RTL8100 ü kurarsan çalışacaktır.
-Batarya simgesi için ACPI battery manager
-Ses için VoodooHDA... 8.4.7 pkg dosyasını kullandım. ve AppleHDADiasbler.kext 'yi sildim.(İsimleri bazen harf hatalı yazıyor olabilirim.)
-Touchpad ve PS2 içi VoodooPS2Controller.kext yi kurdum.
Yalnız parlaklık kısma tuşuna basınca ekran en düşük parlaklık ayarına geçiyor ve tekrar arttıramıyorum. Window 8.1 i açınca düzeliyor ve tekrar giriyorum her seferinde . Bunu nasıl aştınız ?

Benim sistem Z510; Parlaklık tuşu bende hiç çalışmıyor, haliyle herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

Donanımımız hemen hemen aynı.Peki iMessage ve Facetime uygulamalarını çalıştırabildin mi , yani giriş yapabiliyor musun ?

Facetime çalışıyor (anlatılan yolları deneyerek yaptım), iMessage yi denemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…