Başarılı Kurulum Lenovo Z510 - Windows 8.1 ve Mac OS X 10.9.5

Ben buradan indirdiğimi hatırlıyorum ama isterseniz aşağıdaki linki bi deneyin isterseniz.

Kod:
https://mega.co.nz/#!J48EhYpZ!XLqhyzc6OXxlu5fh8drNHTWng8bb3P8ajwDMIEs4ADE
Kardeş şu USB' den nasıl kurtuldun anlatırmısın? Benim bilgisayarımda z510. Senin talimatlarınla açtım Mac OS X 'i fakat şu USB 'den kurtulamıyorum. Gözünü seveyim bir yardım et yaa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı PC var ama BIOS' ta 'security' kısmında senin resimde üstteki iki seçenek var. Yani 'secure boot' falan yok. Onu nasıl açtın?

Arkadaşlar Adobe cc programları normal Mac' teki performansı bu şekilde alabiliyor muyuz, veya Windows' tan daha iyi bir performans elde edebiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Legacy açık ise secure boot kısmı çıkmıyordu sanırım. UEFİ ye alırsan çıkacaktır.

Arkadaşlar Adobe cc programları normal Mac' teki performansı bu şekilde alabiliyor muyuz, veya Windows' tan daha iyi bir performans elde edebiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?
Adobe performansını Mac yada Windows' taki gibi alabilirsin.

iyi günler arkadaşlar. açılış sayfasına kadarki bütün ayarlamaları yaptım fakat sadece clover configurator programını çalıştırdığımda "extra - Mount EFI " seçeneklerini tıkladığımda sadece EFI klasörü çıkıyor ve Clover dosyasını kopyalayabiliyorum videolarda disk0 ve disk1 gibi bir şeçenek sunmuyor. bu sorun ne olabilir.

teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…