Lenovo Z570 Overclock Yapma

MrRich

Kilopat
Recep Abi benim de Lenovo Z570 laptobum var. Kendime özel birkaç soğutma yöntemim var ancak ben de overclock yapmak istiyoum. Garantisi bu sene içerisinde bitecek. Laptobun içine birkaç soğutma yöntemini yerleştirmeyi planlıyorum ve sana başvurmak istedim önelikle. PC hakkında daha doğrusu donanım hakkında bildiklerimi senin videoların sayesinde öğrendim. Şimdi de ilklere imza atmak istiyorum. Laptop'a overclock yapılabilir mi bunu öğrenmek istiyorum. Soğutma önemli değil onun üstesinden geldim.

Eğer rica etsem bir video çekip bunları bana anlatır mısın ? Yani video'da laptoplara overclock yapmak gibi bir başlık altında bunu anlatırsan çok sevinirim. Bir de yakın zamana kadar PC'm ısıdan dolayı kapanıyordu. Şimdi kapanıyor çünkü soğutma sistemim Ankara'da kaldı. Neyse bana birkaç şey öğretirsen minnettar kalırım abi.

Bir şekilde yeterli soğutma sağlasak o/c yapabilir miyiz ? Birde bilgisayarı uzay bilgisayar olarak çalıştırabilir miyiz ? Yani anakart Vs. HDD Laptoptan ayrı dışarıda çalıştırabili miyiz ? Yani bir nevi kasasız laptop gibi ?

abi benim pc laptop gta 5 de çok kasıyo yardım edermisin lütfenn
ÖZELİKLERİ:
intel core i7 6 gb ram 2 gb ekran kartı 2.20 ghz hız
neden bu kadar kasıyo oyunda grafıkler dusuk bide
yardım edın lutfen

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı