Lenovo Z570, USB Takılı Olunca Açılmıyor

onrszr15

Hectopat
Lenovo Z570 - Bilgisayar kapalıyken flash belleğimi takıyorum ve power tuşuna basıyorum siyah ekran geliyor ve bilgisayar orda kalıyor açılmıyor. Flash belleği çıkarttığım zaman sorunsuz açılıyor sebebi nedir yardımcı olur musunuz ?
@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok büyük bir sorun var. Anlatmak istediğim flash bellek takılıyken bilgisayar açılmıyor fakat flash belleği porttan çıkarttığım anda çalışmaya devam ediyor. Sizin söylediğiniz şey flash belleği boot olarak görüp görmemesi ile alakalı. Benim sorunum flash takılıyken sistemin kitlenip kalması

sıralamada geriye alamıyorum çünkü açılışta lenovo z570'in bios tuşu F2'dir boot tuşu F12'dir açılırken F2 ye de F12 ye de bassam bir türlü bios ekranına gidememekteyim. Asıl sorun ordan kaynaklı zaten BIOS ile alakalı bir sorun var.

ssd yok makinede fastboot'da windows 8 olduğu için hızlı başlatma özelliği açıktı onu da kapatıp denedim. Tuşa hızlı hızlı basmama rağmen bir türlü bios ekranına gidemiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı