Lenovo Z580 Bluetooth Çalışmıyor

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 15B
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar 1 ay önce W8.1 yükledim. Akıllı fan ve Bluetooth çalışmıyor ama. Bluetooth için driver yükledim falan ama nafile. Açma yeri dahi yok. Bilgisayarda arıyorum yok. Fn tuşları dahi karışmış. Lenovo nasıl güncellemiş anlamadım. Sikayetvar.com'da da bu konuda şikayetleri olan kullanıcılar var. Ne yapılacağı hakkında bir fikri olan var mı?

Maalesef BIOS sürücüsü bulunmamakta. Lenovo Z580 kullanmaktayım. Umarım benden istediğin şeyleri verebilmişimdir.

gDmniJw.png

zkbxHzo.png

Arkadaşlar 1 ay önce W8.1 yükledim. Akıllı fan ve Bluetooth çalışmıyor ama. Bluetooth için driver yükledim falan ama nafile. Açma yeri dahi yok. Bilgisayarda arıyorum yok. Fn tuşları dahi karışmış. Lenovo nasıl güncellemiş anlamadım. Sikayetvar.com'da da bu konuda şikayetleri olan kullanıcılar var. Ne yapılacağı hakkında bir fikri olan var mı?
Drivers and software - IdeaPad Z580 Notebook
Şu sayfaya bakar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarjı ve bataryayı çıkart, açma düğmesine basılı tut, bir kaç saniye sonra batarya ile başlat. Sonra da şarjı tak dene. Bluetooth çalışıyor mu? Var olduğundan emin misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı