Lenovo'nun neden sorunu yok?

Idepad Gaming 3 serisinde coil whine, fan sesi vb sorunlar olduğu hatta Lenovo tarafından MediaMarkt mağazalarında satılan tüm IP Gaming modellerinin toplatılmasının talep edildiği söylendi.

lenovo idepad 3sorun.jpeg

legion.JPG

Y520 serisinde de kronik klavye sorunu vardı. Teknoloji tabii ki şans işi biraz fakat alınacak ürünlerin marka ayırt etmeden kronik sorunları var mı yok mu bilinmesi gerek. Asus'un da MSI'n da Monster'ın da kronik sorunlu modelleri var.

Lenovo'daki olay bana ne kadar ekmek o kadar köfte dedirtiyor. Oyun bilgisayarları olarak, Y700, Y720, Y720, Y740 ve Legion 7'de hiçbir problem yok. Bunların hepsi zamanına göre pahalı olan üst seviye modeller. Ben ilk ikisini kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki, ikisi de iyiydi ama bir arkadaşımın Ideapad 700 ile ısınma sorunu yaşadığını hatırlıyorum.

ıdepad Gaming 3 serisinde coil whine, fan sesi vb sorunlar olduğu hatta Lenovo tarafından MediaMarkt mağazalarında satılan tüm IP Gaming modellerinin toplatılmasının talep edildiği söylendi.

Eki Görüntüle 874591

Eki Görüntüle 874592

Hocam Lenovo'dan excalibura geçip çok memnun olmak bana garip gelmişti o zaman, hala da garip geliyor.

Geri
Yukarı