Lens kullanılmalı mı?

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, yıllardır gözlük takıyorum. Sorum lens kullanıcılarına sadece dışarıda takmak amacıyla lens alınır mı? Herhangi bir sağlığa sorunu oluyor mu?

Hayır, yaklaşık 3 sene kullandım sadece hijyene daha çok önem vermeniz gerekiyor. Ben iş yerinde çalışırken ve dışarıda kullanırken takıyordum genellikle, gözlüğün uğraştırdığı gibi bir derdin olmuyor. İnanılmaz bir konforluk sağlıyor, istediğiniz aktiviteyi yapabilirsiniz. Gözlükte olan buğlanma olsun gibi vb. konular için rahat kullanım oluyor.

Bende düşündüm fakat çok hijyenik olmak lazım bir de çıkarıp takmayla uğraşmamak için almadım. Bir de uyuya kalan biriyim o büyük sıkıntı yaratıyor. Gözlüğün sorun yarattığını düşünüyorsanız bir süre kullanın. Sürekli gözlüğü silme işini bende sevmiyorum ayrıca ne kadar silsem hafif buğu kalıyor. Lens kullanırken özellikle pis elle gözlere dokunmamak kaşımamak lazım.

Bende düşündüm fakat çok hijyenik olmak lazım bir de çıkarıp takmayla uğraşmamak için almadım. Bir de uyuya kalan biriyim o büyük sıkıntı yaratıyor. Gözlüğün sorun yarattığını düşünüyorsanız bir süre kullanın. Sürekli gözlüğü silme işini bende sevmiyorum ayrıca ne kadar silsem hafif buğu kalıyor. Lens kullanırken özellikle pis elle gözlere dokunmamak kaşımamak lazım.
Ben tamamen kozmetik için düşünüyorum, gözlerim hafif çekik gözlük takınca bütün güzelliği gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı