Lens takınca gözde yanma hissi

zweipfund

Kilopat
Biliyorum bunun sorulacağı kişi doktor olmalı fakat onlar da çok umursamıyor diye buraya sormak istedim. Lensim biofinity solüsyon biotrue. Takınca bir türlü rahat edemiyorum ve sürekli bir yanma sulanma var. Doktora gitmeyi düşündüm fakat o da marka önermek yerine geçiştirir gibi geliyor bana. Solüsyon değiştirmek işe yarar mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum bunun sorulacağı kişi doktor olmalı fakat onlar da çok umursamıyor diye buraya sormak istedim. Lensim biofinity solüsyon biotrue. Takınca bir türlü rahat edemiyorum ve sürekli bir yanma sulanma var. Doktora gitmeyi düşündüm fakat o da marka önermek yerine geçiştirir gibi geliyor bana. Solüsyon değiştirmek işe yarar mı sizce?
Solusyon değiştirmek değil sadece, gözünü farkında olmadan çok fazla açık tutuyor olabilirsin, mesela bilgisayar/telefon ekranı sebebiyle.

Lens iyi bir çözüm değil malesef. Lens markası değiştirmen de bir miktar yardımcı olabilir.

Ancak göz doktoruna gitmen gerekli.

Önerim uzun vadede, 20-30 yaş civarında çizdirmek istiyorsan deneyebilirsin.

Göz bebeği çizilince bu durum olabilir 6yildir lens kullanıyorum 7 olacak hatta göz bebeğim çizildiğinde bunu yaşıyorum göz kapağı her hareket ettiğinde göz yanıyor.Veya lens markası gözüne uygun değildir değişik bir marka kullanmalısın.

Solusyon değiştirmek değil sadece, gözünü farkında olmadan çok fazla açık tutuyor olabilirsin, mesela bilgisayar/telefon ekranı sebebiyle.

Lens iyi bir çözüm değil malesef. Lens markası değiştirmen de bir miktar yardımcı olabilir.

Ancak göz doktoruna gitmen gerekli.

Önerim uzun vadede, 20-30 yaş civarında çizdirmek istiyorsan deneyebilirsin.
Lensi taktıktan 5 dk sonra başlıyor yanma. Herhangi bir ekrana da bakmıyorum.

Geri
Yukarı