Leo 3T-10 nasıldır?

Fiyatı gayet iyi, alınabilir. RAM'i 2x8 çift kanal yapın. SSD olarak Patriot Burst tercih edebilirsiniz. Ancak ekran kartı stoklarının düzelmesini beklerim derseniz daha uygun bir fiyata dahili ekran kartı bulunan intel veya APU bir sistem toplamanızı öneririm.

Şimdilik APU sistem almanız bence daha iyi bir seçim. Ekran kartı stokları düzeldiğinde fiyatları düşecektir.

Yani umarız ki stoklar düzelebilir. Düzeldiğinde ekran kartı alarak güzel ve daha uygun fiyatlı bir sistem almış olabilirsiniz.

Ama beklemek istemiyorsanız bana göre güzel bir sistem olduğunu söyleyebilirim. 16 GB ram'in her yönden daha avantajlı olduğunu bilmelisiniz, almışken bence 16 GB olmalıdır.

Düzenleme: Depolamayı da siteden seçmeyip, Samsung M.2 SSD tercih etmenizi tavsiye ederim. Ben aynısını yapmıştım, gerçekten ucuza geldi ve çok daha kaliteli oldu.

N
Fiyatı gayet iyi, alınabilir. RAM'i 2x8 çift kanal yapın. SSD olarak Patriot Burst tercih edebilirsiniz. Ancak ekran kartı stoklarının düzelmesini beklerim derseniz daha uygun bir fiyata dahili ekran kartı
Rami x2 yaptım ssdyide patriot burst seçtim + monitör ile 7036 tlye denk geldi buda benim bütçeme tam uygun. Ekran kartı hoşuma gitti başka almayı düşünmediğim için bu ekran kartı üzerine devam ettim

Rami x2 yaptım ssdyide patriot burst seçtim + monitör ile 7036 tlye denk geldi buda benim bütçeme tam uygun. Ekran kartı hoşuma gitti başka almayı düşünmediğim için bu ekran kartı üzerine devam ettim
Monitörü de GameGaraj'dan mı alıyorsunuz? Modeli nedir paylaşırsanız kontrol edelim bir sorunu olmasın.

Şimdilik APU sistem almanız bence daha iyi bir seçim. Ekran kartı stokları düzeldiğinde fiyatları düşecektir.

Yani umarız ki stoklar düzelebilir. Düzeldiğinde ekran kartı alarak güzel ve daha uygun fiyatlı bir sistem almış olabilirsiniz.

Ama beklemek istemiyorsanız bana göre güzel bir sistem olduğunu söyleyebilirim. 16 GB ram'in her yönden daha avantajlı olduğunu bilmelisiniz, almışken bence 16 GB olmalıdır.
Ayın 5inde maaşım yatıcak sizce ozamana kadar ucuzlar mı yoksa daha da beklemelimiyim

Ayın 5inde maaşım yatıcak sizce ozamana kadar ucuzlar mı yoksa daha da beklemelimiyim

Ayın 5'ine kadar muhtemelen stoklar düzelmez hocam. O kadar erken beklemiyoruz maalesef. Ama tabi ki belli de olmaz. Siz bilirsiniz hocam, eğer gerçekten kısa zamanda ihtiyacınız varsa tercih edebilirsiniz.

Monitörü de GameGaraj'dan mı alıyorsunuz? Modeli nedir paylaşırsanız kontrol edelim bir sorunu olmasın.
Görseldeki monitörden almaya karar verdim sizce güzelmidir
Screenshot_20210420_132537_com.android.chrome.jpg

Ayın 5'ine kadar muhtemelen stoklar düzelmez hocam. O kadar erken beklemiyoruz maalesef. Ama tabi ki belli de olmaz. Siz bilirsiniz hocam, eğer gerçekten kısa zamanda ihtiyacınız varsa tercih edebilirsiniz.
Maks düşeceği fiyat kaç olur

Görseldeki monitörden almaya karar verdim sizce güzelmidirEki Görüntüle 983473
Sorunsuz bir monitör ancak 1300-1400 TL'ye 144 Hz lerin olduğu bir piyasada 1200 TL onun için çok.

75 Hz isterseniz bu var:

144 Hz isterseniz:

İkinci attığımın fiyatı gayet uygun, almanızı öneririm. Uzun süre monitör değiştirmezsiniz. Ama 75 Hz almaya kararlıysanız LG olanı alın, para kalırsa sisteme yükseltme yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı