Letgo alıcılar görüldü atıyor

3renC

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B450M-A Pro Max
XFX RX5500 XT 4GB
Amd Ryzen 5 5600X
Adata XPG Spextrix D41 CL16 16GB 3000MHz
Meslek
Öğrenci
Merhaba son zamanlarda Letgo'dan birkaç eşyamı satmaya çalışıyorum ve fazla etkileşim alamıyorum(fiyatlardan dolayı çünkü uygun fiyatlı koyduğum şeyler 1 saat bile geçmeden satılıyor).neyse en son 3 kişi 3 farklı eşya için yazdı farklı günler farklı saatler zaman aralıkları da bayağı var ve mesajlarına "anında" tırnak içinde yazdım çünkü 10 dakika içinde döndüğümde ise görüldü yediğimi fark ettim. Acaba bu durum Letgo uygulamasının, ürünümün satılmadığını gördüğünde bana spam mesaj atması mı merak etmekteyim bu sorunu yaşayan başka birileri var mı? He bir de ürünüme yazan hesap profillerine girdiğimde onaylı ve 2016-2017 tarihinden beri üye onaylı hesaplar görüyorum.

Nedense bende letgo da sorun yaşıyorum bu aralar. Atmış olduğum mesajlar birden kayboluyor. Alıcı mesajımı geç görüyor veya ben onun mesajlarını göremiyorum. Bu ara sıkıntılı biraz.

Nedense bende letgo da sorun yaşıyorum bu aralar. Atmış olduğum mesajlar birden kayboluyor. Alıcı mesajımı geç görüyor veya ben onun mesajlarını göremiyorum. Bu ara sıkıntılı biraz.
Bende de oluyor müşteri 18.32 de mesaj atmış 19:00 da bakıyorum mesaj yok 20:00 da 18:32 de geldi yazıyor.

Letgo'yu aktif olarak kullanıyordum arayüz değişmeden önce ilanlarıma günde en az 3 mesaj geliyordu şu an hiç mesaj gelmiyor en son versiyon güncellemesi geldikten sonra Letgo kulanılmaz oldu.

Yeni güncellemeden kaynaklı olması muhtemel. Yapılabilecek tek şey yeni güncellemeyi gelince yapmak.
(Yeni güncelleme geldikten sonra uygulamayı maalesef sildim)

Alıcıların kaçmasından dolayı pusu kurdum ve 15 saniye içinde cevap verdim ve adam görüldü bile atmadı direkt olarak mesaj iletilmedi. Ve 26-27 saat sonra görüldü attı.

Alıcıların kaçmasından dolayı pusu kurdum ve 15 saniye içinde cevap verdim ve adam görüldü bile atmadı direkt olarak mesaj iletilmedi. Ve 26-27 saat sonra görüldü attı.

Bir adam bir şey yazmadan direk olarak 1300 teklif verdi bende 1400 verdim hani orta yolda bulusulur hesabı sonra yine görüldü yedim eğer 1300'e tamam deseydim acaba dönecek miydi yoksa bot mu merak ediyorum.

Geri
Yukarı