Letgo dolandırıcısı: Bedirhan Önder

lvlrt

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 22.02.2019'da Bedirhan Önder adlı şahsa Letgo'da ilana koymuş olduğu dizüstü bilgisayara istinaden 750 TL EFT yaptım, ancak para kullanıcının hesabına geçtikten sonra herhangi bir şekilde dönüş olmadı. WhatsApp yazışmaları, dekont ve ilanına ait ekler mevcut. Bundan sonrada farklı isimlerde ilanlar açarak insanları mağdur etmeye çalıştı ve her defasında Letgo'ya şikayette bulundum. Bu şahıs hakkında yasal işlem başlatacağım, başka mağdur olan kişiler varsa benimle irtibata geçebilir, birlikte hareket edebiliriz.
Eski kullanmış olduğu numara 0553 ***0495 şu anda kullanılmamakta.
IBAN ise TR95 0001 **** **** **** *550 04 dür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanıtlar neden yok? Profil linki nerede? Bu şekilde sadece yazıyla olucak şeyler değil bunlar.
Hesap inceleme altında olduğu için profiline ulaşılamıyor. Ancak dediğim gibi ilgili ilana ait ve sahte ilanlarına ait ekran görüntüleri mevcut. Profil adı olarak Fatih Kılıç takma adını kullanıyordu, sonradan açtığı sahte ilanlarda ise farklı isimler kullanmaya başladı.

Profil resmi
Letgo profil resmi .jpg
Fatih adı ile koymuş olduğu ilan

Fatih kılıç.jpg

İçerik aynı hesap farklı

Mustafa GüneR adıyla MSI laptop.JPG

Fatih adı ile koymuş olduğu akülü araç ilanı

Fatih kılıç ranger.jpg

Mustafa Güner olarak koymuş olduğu ilan

Akülü araç Mustafa Güner.JPG

Fatih adı ile koymuş olduğu ilan

Fatih kılıç ranger.jpg

Güven sağlamak amacıyla farklı ilanlarda ekledi.

BMW Mustafa Güner adıyla.JPG

Olay yaşandıktan sonra başka bir letgo kullanıcısı uyarıyor

Başka bir üye uyarıyor.jpg

Akülü aracın esas sahibi

1 Ranger Esas Satıcı NurayA.jpg

İşleme ait dekont

Dekont.jpg

Bunların yanında WhatsApp konuşmalarıda mevcuttur.

Dosya Ekleri

• BMW Mustafa Güner adıyla.JPG
    BMW Mustafa Güner adıyla.JPG
    142,4 KB · Görüntüleme: 107
  • Akülü araç Mustafa Güner.JPG
    Akülü araç Mustafa Güner.JPG
    138,7 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleme:
Şahsın adresini bulabilseniz. Noterden borcu olduğuna dair tebligat yollayıp her türlü oynayabilirsiniz. Burada devreye bankadan bir personel bulmak kalıyor. Kısasa kısas böyle olur.

Asım emre akyel isimli şahıs dolandırıcıdır arkadaşlar sakın itibar etmeyin,letgoya ilan koymuş parasını gönderdik ne kargo geldi ne telefonlara çıkıyor sakın siz siz olun aldanmayın ,Allahından bulsun ne diyelim
letgo adı Asım YEL
GSM 0 541 470 84 29

Asım Emre Akyel dolandırıcıdır. Az önce letgodan şarjlı matkapiçin 100 tl yarı ödeme gönderdim.. Keşke adını daha Daha çnce araysaydım. Buraya yazıyorum ki adınınarayan olursa anlasınndolandırıcı olduğunu neyse ki 100 tlye çok şey öğrendim sosyal medya ile ilgili. Şuan OYUN KOLU diye ad ile dolaşıyor ilanda. Yarın başka adla dolanacak. Ben finansbankta verdiği ad ve hesap numarası üzerinden bir yakınım vasıtasıyla bilgilerine ulaşmaya çalışacağım
. Dileyene bilgilerini bulursam paylaşabilirim

Merhaba arkadaşlar, 22.02.2019'da bedirhan önder adlı şahsa Letgo'da ilana koymuş olduğu dizüstü bilgisayara istinaden 750 TL EFT yaptım, ancak para kullanıcının hesabına geçtikten sonra herhangi bir şekilde dönüş olmadı. WhatsApp yazışmaları, dekont ve ilanına ait ekler mevcut. Bundan sonrada farklı isimlerde ilanlar açarak insanları mağdur etmeye çalıştı ve her defasında Letgo'ya şikayette bulundum. Bu şahıs hakkında yasal işlem başlatacağım, başka mağdur olan kişiler varsa benimle irtibata geçebilir, birlikte hareket edebiliriz.
Merhaba arkadaşlar, 22.02.2019'da Bedirhan Önder adlı şahsa Letgo'da ilana koymuş olduğu dizüstü bilgisayara istinaden 750 TL EFT yaptım, ancak para kullanıcının hesabına geçtikten sonra herhangi bir şekilde dönüş olmadı. WhatsApp yazışmaları, dekont ve ilanına ait ekler mevcut. Bundan sonrada farklı isimlerde ilanlar açarak insanları mağdur etmeye çalıştı ve her defasında Letgo'ya şikayette bulundum. Bu şahıs hakkında yasal işlem başlatacağım, başka mağdur olan kişiler varsa benimle irtibata geçebilir, birlikte hareket edebiliriz.
Bana ulaş acil yardımcı olursan çok iyi olur ...
Numaranızı atın bana ben iletişime geceyim size onemli rica ediyorum.
Numaranızı atın bana ben iletişime geceyim size onemli rica ediyorum.
Bende mağdurum...
@Eymennnn @lvlrt
@Eymennnn @lvlrt
@Eymennnn @lvlrt

Son düzenleme:
Zamanında Letgo'dan 850 TL'ye MSI GTX 1050 Ti almıştım, parayı direk EFT atmıştım, neyse ki adam vicdanlıymış da dolandırmaya falan kalkmadı, gayet temiz bir şekilde kullandım.
Geçmiş olsun, bu tarz durumlarda elden ödeme dışında alışveriş yapmayın derim. Kaldı ki ilana koyduğu bilgisayarın fiyatı asla o kadar ucuz olamaz, satın almadan önce biraz piyasa araştırması yapmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı