Letgo güncellenmiyor

Uygulamamız yenilendi, güncel versiyonu indirin diye mesaj geldi, güncelledim, "Senin için yenileniyoruz" ekranı geldi, hiçbir şey yapılmıyor. Madem yeni sürüm hazır değil ne diye güncelletiyorsun Letgooo... Alıcıdan mesaj geldi cevap veremiyorum. Tarayıcıdan da giremiyorum e-postama link gelmedi.

Sakın yeni sürüme güncellemeyin arkadaşlar.

Geçen gün de aynı bu ekran gelmişti. Günlerdir bu yenilenme uyarısını veren ekran geliyor ama hiçbir şeyin yenilendiği yok. İnsanları mağdur ediyorlar boş yere.

Ben güncelledim şu an kullanılıyor ama çok kötü olmuş uygulama o kadar satış yapmıştım hiçbirini göstermiyor yakınlardaki satışlarımı gösteriyor sadece arayüzü de kötü olmuş kullanışsız.

Türkçe karakterler soru işaretine dönmüş. İğrenç bir güncelleme.

Ben güncelledim şu an kullanılıyor ama çok kötü olmuş uygulama o kadar satış yapmıştım hiçbirini göstermiyor yakınlardaki satışlarımı gösteriyor sadece arayüzü de kötü olmuş kullanışsız.

Google ile doğrulama yapmıştım, oda artık yok.

Son düzenleme:
Daha demin yazamadım ama, uygulama aşırı iğrenç olmuş, araya saçma sapan reklamlar sıkıştırmışlar uygulama kendi kendine Trendyol açılsın mı diyor.

Yemeksepeti güncellemesi geldi aklıma. O da rezalet olmuştu. Letgo da aynı şekilde rezalet olmuş. Kullanışlı olan bir uygulamayı nasıl kullanışsız hale getirebilirler diye uğraşıyorlar hep.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı