Letgo hesabı silinmiyor

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Letgo hesabımı silmek için başvuru yaptım ve yayınladığım ilanı kaldırmamıştım. Hesap silme talebim kabul edildi ve 48 saat içinde silineceği söylenmişti. 4-5 gün oldu ama hesabım aktif ve ilanlar ilgili mesajlar mail adresime geliyor. Hesabıma girip ilanı silmek istediğim zaman hesabın aktif değil diye hata alıyorum ve hesabıma giremiyorum. Letgo ile iletişime geçtiğim zaman aynı işe yaramayan cevaplar verip duruyorlar. Hesabım ne zaman silinir? Ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
Letgo hesabımı silmek için başvuru yaptım ve yayınladığım ilanı kaldırmamıştım. Hesap silme talebim kabul edildi ve 48 saat içinde silineceği söylenmişti. 4-5 gün oldu ama hesabım aktif ve ilanlar ilgili mesajlar mail adresime geliyor. Hesabıma girip ilanı silmek istediğim zaman hesabın aktif değil diye hata alıyorum ve hesabıma giremiyorum. Letgo ile iletişime geçtiğim zaman aynı işe yaramayan cevaplar verip duruyorlar. Hesabım ne zaman silinir? Ne yapmam lazım?
Bir Darkobit aşkı

@Elektrikci_Hasan
Anlamadığım kısım 48 saat içinde silinecek denilip neden silinmediği? Net cevap vermiyorlar. Hesabın aktif deyip duruyorlar. Hesabım aktif ise neden hesaba giriş yapmak istediğim zaman hesabın aktif değil diye uyarı verip hesabıma giremiyorum? Hesabım 48 saat içinde silinecekse neden 72 saatten fazla olmasına rağmen silinmedi?

@DaTTeBayoTheFrog

Firmalarla ciddi konuşmayacaksın. Hafif trole vurarak dalga geçeceksin o şekilde cevap alırsın. Dalga geçerek konuşacaksın.

Diyeceksin ki; Hesabıma giremiyorum, hesap aktif değil uyarısı veriyor. Nasıl hesabıma girerim?
Onlar diyecek ki: Hesap silme işlemi başlatmışsınız o yüzden giremiyorsunuz.
Sen diyeceksin ki: Girebiliyorum ilanlar ile ilgili bildirimler e postama geliyor. Hesabımı silememişsiniz sebebi nedir?

Bu konuşmadan sonra tatmin edici bir yanıt alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı