Letgo ilanı nasıl kargoya verilir?

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
Letgo'da ilanımı nasıl kargoyla gönderebilirim? Eskiden böyle bir özellik verdi, gönderebiliyorduk. O özelliği bulamadım.

Letgo'da ilanımı nasıl kargoyla gönderebilirim? Eskiden böyle bir özellik verdi, gönderebiliyorduk. O özelliği bulamadım.
O yok artık hocam Dolap, Sahibinden ve Gardrops uygulamalarında var ben ise sana Gardropsu tavsiye ederim çünkü senden komisyon almıyor satın alan kişiden ise fazla hizmet bedeli talep etmiyor dün 2 parça ürün satarak kargoya verdim alıcı kargo parası bile ödemedi bende öyle.

O yok artık hocam dolap, sahibinden ve Gardrops uygulamalarında var ben ise sana Gardrops'u tavsiye ederim çünkü senden komisyon almıyor satın alan kişiden ise fazla hizmet bedeli talep etmiyor dün 2 parça ürün satarak kargoya verdim alıcı kargo parası bile ödemedi bende öyle.

PTT ile anlaşmalı PTT'de cok uzun sürüyor kargoyu ayarlayabiliyor muyuz?

Hayır sadece PTT değil hocam bugün Yurtiçine verdim 2 kargomuda

Siparişi versin alıcı yarın sabah 11-12 arası kontrol sağlar isen kodu alabilirsin.

PTT vermenizi tavsiye etmem dolap ve sahibindende satmanızı tavsiye etmem Gardrops kazandırıyor harbiden.

Ayarlayabiliyor muyuz kargoyu.
Tabii ki hocam diyorum ya bu sabah Yurtiçi Kargoya teslim ettim siparişlerimi sadece PTT değil PTT ile anlaşmalı ancak toplamda 4 kargoya sipariş iletebiliyorsunuz ücretsiz bir şekilde anlaşmalı kargolar şu şekilde

MNG Kargo
Sürat Kargo (Tavsiye etmem)
Yurtiçi Kargo
PTT Kargo (Tavsiye etmem)

Tabii ki hocam diyorum ya bu sabah Yurtiçi Kargoya teslim ettim siparişlerimi sadece PTT değil PTT ile anlaşmalı ancak toplamda 4 kargoya sipariş iletebiliyorsunuz ücretsiz bir şekilde anlaşmalı kargolar şu şekilde

MNG Kargo
Sürat Kargo (Tavsiye etmem)
Yurtiçi Kargo
PTT Kargo (Tavsiye etmem)
İşlemci satacağım sıkıntı yaşar mıyım.

2 tane işlemciydi bahsettiklerim hayır yaşamazsınız defalarca kez alıp sattım kırılır ibaresi takıp işlemci olduğunun bilgisini verip rahatınıza bakın hocam.

Anlamadım video mü alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı