Letgo ve Sahibinden gibi yerlerdeki dolandırıcılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Direkt dava açılması lazım. Okurken elim ayağım titredi zor tuttum kendimi.

Letgo'ya sikayet edin hemen. Ben; uygunsuz seyler yazanlari edince, hemen profillerini kapatiyorlar.

Herkese selamlar. Letgo sahibinden gibi yerlerde ekran kartı işlemcileri yarı fiyatına satılan ilanlar var. EFT ile para at kargoluyacağım ayağıyla dolandırmaya çalışıyorlar. Dünde bu arkadaşımız böyle bir dolandırıcıya parasını kaptırıyordu, EFT işlemini zar zor iptal ettirdi. Alta ilan ve dolandırıcıya olan konuşma screenshotlarını ekleyeceğim.

İnsanın ağzını bozması çok zor neden yani neden 3 bin lira 5 binlara bunlar büyük paralar değil neden yani hayatında hiçbir yere varamamış sefil kendini geliştirememiş insanların işi bunlar. Bunlara inanmayıp para kaptırmamak bizim elimizde olan şeyler küçüklerimiz dikkatli olması gerekiyor büyüklerimiz küçüklerimize alırken dikkatli olması gerekiyor yapmayın böyle şeyler ya.

Letgo'ya sikayet edin hemen. Ben; uygunsuz seyler yazanlari edince, hemen profillerini kapatiyorlar.

Telefonundan pervasizca yazismis. Bu nasil is? Bu aslinda delil olur.

Herkese selamlar. Letgo sahibinden gibi yerlerde ekran kartı işlemcileri yarı fiyatına satılan ilanlar var. EFT ile para at kargoluyacağım ayağıyla dolandırmaya çalışıyorlar. Dünde bu arkadaşımız böyle bir dolandırıcıya parasını kaptırıyordu, EFT işlemini zar zor iptal ettirdi. Alta ilan ve dolandırıcıya olan konuşma screenshotlarını ekleyeceğim.
İlanın linki.

Böyle alım-satım sitelerini kullanan biri olarak söylüyorum, lütfen elden yapın alışverişinizi. Yani kazanacağı üç beş kuruş uğruna milleti dolandıran insanları da gerçekten anlamıyorum, anlayamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı