Letgo'da CD satmak

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Letgo'da CD satıyorum ve adam benden Windows 7 Ultimate CD'si istedi ben flash'a yapmayı biliyorum ama CD'ye nasıl yapılır bilmiyorum bana öğretirseniz sevinirim. Bir de ikisini 30 TL'ye satacağım pazarlık ile.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Başınızı ağrıtacak hatta çok da anlamsız bir alışverişe benziyor. Crack li işletim sistemi kullanacak olduktan sonra temin etmesinin daha kolay yolları vardır diye düşünüyorum. Karşı taraf için zaten gereksiz bir alışveriş orası kesinde, sizin içinde kargo ile yollayacaksanız, sorun durumunda tekrar tekrar ödemeniz muhtemel olmuyor mu?

Windows 7 USB/DVD Download Tool programını kullanın.
Başınızı ağrıtacak hatta çok da anlamsız bir alışverişe benziyor. Crack li işletim sistemi kullanacak olduktan sonra temin etmesinin daha kolay yolları vardır diye düşünüyorum. Karşı taraf için zaten gereksiz bir alışveriş orası kesinde, sizin içinde kargo ile yollayacaksanız, sorun durumunda tekrar tekrar ödemeniz muhtemel olmuyor mu?
Yok elden ödiycek parayı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı