Letgo'da Param Güvende tarzında satış nasıl yapılır?

zeus keydrop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün kargo ile Esenler'e elektrikli kaykay göndereceğim kadına satacağım ikiz kızları var onlar binecekmiş. WhatsApp profilde de iki tane kızı var. Kadın diyor ki korgoya verdiğinize fotoğraf atın ben de parayı atayım. Ay manda olsun diyor ben de Letgo Param Güvende ile yapalım dedim nasıl isterseniz diyor ama Letgo'da Param Güvende göremedim. Nasıl olacak? Ben güvenli bir satış istiyorum ve Letgo'dan satıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelleme yanlış ben hem sahibinden hem dolap kullandim param guvende olarak hic sorum yaşamadım eger ürünün sorunsuzsa ve paketlemeyi guzel yaparsan sorun olmuyor. Not: paketlemeyi cok guzel yaptigim icin alici bizzat teşekkür etmisti😀
Siz yaşamadınız diye kimse yaşamayacak diye bir şey yok. Bir defa yaşadığınız zaman olay bitiyor zaten.

Bir ekran kartı satıcısı, kartı çalışır vaziyette ve her şeyiyle düzgün bir şekilde göndermişti. Alıcı takıp görüntü alamayıp içini açmış ve bazı kısımlarına ciddi zarar vermiş. Daha sonra ürünü bozuk diye iade etmiş ve parasını geri almıştı. Satıcıya da bozuk kart gitti haliyle. Adam hem paradan, hem karttan oldu.

Olay param güvende sistemi ile işlediği için alıcı haklı, satıcı kusurlu bulundu ve satıcının hiçbir hukuki dayanağı kalmadı. Üstelik haklı olmasına rağmen.

Ne demek istediniz hocam, biraz açar mısınız?

Galiba satmayacağım hocam zaten 400 TL'ye satıyordum üstünde fazla cizikler olduğu için baktım adam tekerinin tanesini 400 TL satıyor şimdi ilanın linkini atçam kaç TL gider yazarsanız sevinirim

www.letgo.com/item/hoverbord-iid-1623628762

Altı böyle ama sıkıntı yok çizik dışında

Sizce kaç TL olmalı ben kaykay piyasasından pek anlamam

Dosya Ekleri

• IMG_20221006_095333.jpg
    IMG_20221006_095333.jpg
    221 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı