Letgo'daki 2.el ürünler neden sıfır fiyatına ya da daha pahalıya konuluyor?

Letgo'da çok sayıda ölücü tayfa cirit atıyor. Bu arkadaşlar malın satış fiyatının neredeyse yarı parasına kadar kırdırmaya çalışıyorlar. Vaktinde 60-70 TL'den satın aldığım bir notebook sehpasını 50 TL'den satışa çıkardım. 20 TL teklif geldi. Yorum sizin.

Dostum belirli bir oranda site içi komisyon alıyorlar ederi 700 lira olan bir şeyi komisyona göre yüksek yazıyorlar komisyon alınınca eline 700 lira geçmiş olacağından bu fiyatlar yazılıyor.
Dediğin doğru olabilir fakat bu 2. el bir ürünün sıfırıyla aynı hatta daha pahalıya satılmasının dolandırıcılık olduğu gerçeğini değiştirmez. Iam sori ha
Letgo'da çok sayıda ölücü tayfa cirit atıyor. Bu arkadaşlar malın satış fiyatının neredeyse yarı parasına kadar kırdırmaya çalışıyorlar. Vaktinde 60-70 TL'den satın aldığım bir notebook sehpasını 50 TL'den satışa çıkardım. 20 TL teklif geldi. Yorum sizin.
Hocam benim demek istediğim internette sıfırı 500 tl olan bir anakartın 1,2 sene kullanılmış halinin letgo da 460-600 tl değişen fiyatlarla satılmaya çalışılması ki örneği iyimser verdim arkadaşın dediği gibi 1050ti yi 20k dan koyan kendini inanılmaz zeki zannedenler var.

Geri
Yukarı