Letgo'dan Nintendo DS Lite alınır mı?

Yeşil rengi bulması zordur zaten.
Bu konsola 200TL den fazla vermeyiniz.
Pazarlıkla 200TL altına indirmeye çalışın.

Adaptörü net çekmesini söyleyin, çakma olabilir.

Yeşil rengi bulması zordur zaten.
Bu konsola 200TL den fazla vermeyiniz.
Pazarlıkla 200TL altına indirmeye çalışın.

Adaptörü net çekmesini söyleyin, çakma olabilir.
Hocam bu benim ilk Nintendo konsolum olacak, daha önce hiç kullanmadım dolayısıyla hiç anlamıyorum. Sağdan soldan okuduklarımla bir şeyler baktım. Adaptörünü iyiki söylediniz çünkü bilmiyordum. Sorayım ama elemanın 200'ün altına ineceğini hatta 200'e bile ineceğini hiç sanmıyorum. Bu adaptörün orijinal olduğunu nasıl anlarım?

Gördüğüm kadarı ile şarj aleti orijinal değil. Sonradan alınmış. Orijinal adaptörün rengi genellikle kahverengimsi bir renktedir ve bunun gibidir.
nintendo-ds-lite-ac-power-charger-adapter-220v-240v-dc-5-2v-kbgamezone-1803-16-KBGameZone@2.jpg

Açıkçası benimde müthiş anladığım söylenilemez.

Adaptörü net bir şekilde paylaşırsa internette ki fotoğraflar ile karşılaştıracagız.
Teşekkür ederim, aklıma bir şey daha takıldı. Parayı biriktirip 3DS falan mı alsam? İyi olanları ne kadar oluyor biliyor musunuz? Elimde eski GBA oyunları var oynayamadım cihaz olmadığından. DS Lite'ı sırf bu yüzden almayı düşünüyorum biraz hem GBA hem DS oyunlarını oynayabilirim diye.

Teşekkür ederim, aklıma bir şey daha takıldı. Parayı biriktirip 3DS falan mı alsam? İyi olanları ne kadar oluyor biliyor musunuz? Elimde eski GBA oyunları var oynayamadım cihaz olmadığından. DS Lite'ı sırf bu yüzden almayı düşünüyorum biraz hem GBA hem DS oyunlarını oynayabilirim diye.
Evet oynayabilirsiniz. Ana Menüden hangisini oynamak istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Gördüğüm kadarı ile şarj aleti orijinal değil. Sonradan alınmış. Orijinal adaptörün rengi genellikle kahverengimsi bir renktedir ve bunun gibidir.Eki Görüntüle 723352
Evet, orijinal değil haklısınız, teşekkür ederim. İlandaki resimdeki adaptör biraz eski tuşlu telefonlardan kalma gibi duruyor. Bu daha farklı.

Ama 3DS'te oynayamıyorsunuz. 3DS'te geriye dönük olarak DS Oyunlarını oynayabiliyorsunuz.

Ama 3DS'te oynayamıyorsunuz. 3DS'te geriye dönük olarak DS Oyunlarını oynayabiliyorsunuz.
Sizce hangisini almalı yani 3DS' te çok istiyorum ama GBA oyunları da oynamak istiyorum kafam çok karıştı bir anda Nintendo kısmına atlayınca. GBA için GBA, DS ve 3DS içinde ayrı cihaz mı alsam? 3DS için biraz para biriktirmem gerekecek.

Geri
Yukarı