Letgo'nun Yeni Arayüzünü Beğendiniz Mi?

Hiçbir şey yapılmıyor.
PC'de giriş yapınca profilim görünüyor. Ancak başka bir sayfaya gittiğimde profilim buga giriyor. Şuan sitenin işlevselliği ciddi anlamda sıkıntılı. Bakalım ne olacak.

Letgo'yu hiç PC'den kullanmadım bilmiyorum, doğrudur.
Mobil arayüz de karmaşık eskiye nazaran hocam. Modern bir arayüz evet ama karmaşıklaşmış.

Tam da bugün aynı konuyu açmayı düşünüyordum açarlar diye düşünmüştüm :D bende beğenmedim özellikle i harfinin yerine? Gözüküyor bende ve filtreleme kısmı da çok saçma olmuş alışacağımı zannetmiyorum.

Ayrıca arama yaparken ve yaptıktan sonra şifreniz kaydedilsin mi diye Samsung Pass bildirimi geliyor. Sanırım neredeyse hiç kontrol etmemişler yayınlamadan önce.
Screenshot_20220809-193957_letgo.jpg

Ayrıca arama yaparken ve yaptıktan sonra şifreniz kaydedilsin mi diye Samsung Pass bildirimi geliyor. Sanırım neredeyse hiç kontrol etmemişler yayınlamadan önce.
Eki Görüntüle 1479964
Buna çok güldüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten kötüydü daha da kötü olmuş. Bir şey satarken Sahibinden'den çıkıp Letgo'ya girince kendimi bit pazarında gibi hissediyorum. Bir düzeni yok, sadece aramak istediğin kelimeyi yazıyorsun.

Geri
Yukarı