Lethal Company en ucuza nereden alınır?

Hediye oyunlarda da çalıntı kredi kartları vb. durumunda oyun geri çekilebiliyor. İade oluyorsa o konuda sıkıntı yok ama bilemeyeceğim yine de.
Eki Görüntüle 2091378

Sanmıyorum, sistem Steam bakiyelerini nakite dönüştürmek isteyen kişilerin platform üzerinden güvenilir bir şekilde satış yapma imkanı sağlıyormuş. İllegal olan bir şey yok yani.

Konu sahibi uzun süredir forumda aktif ve güvenilir diye tahmin ediyorum. Oyunu ilk ben gönderirim, sonra ücreti atar öyle bir durumda.

Ücreti karşılığında kastettim hocam. 30-40TL kar edeceğim diye saçma sapan sitelerde uğraşmayın diye diyorum. Ama VAC banlı olmanız sıkıntı yaratır mı bilmiyorum.
Hocam nasıl ulaşabilirim size pekİ? forumda özel bilgi vermek yasak.

Steam profil linkiniz gerekliyor. Hakkında kısmına ekleyin, onun için de uyarı vermezler diye umuyorum.
Hallettim.

Atmayın ama daha hocam :D ben haber veririm size, ekleseniz yeterli.

Steam profil linkiniz gerekliyor. Hakkında kısmına ekleyin, onun için de uyarı vermezler diye umuyorum.

Size kalmış, bilgilendirirsiniz duruma göre.
Hocam steame bakma şansınız varmı?

Son düzenleme:
Hesabınızda VAC olduğu için mi sordunuz? Eğer öyle bir durum yoksa 140TL'den Steam'den gönderirirm size. Böyle adı sanı belirsiz sitelerle uğraşmayın.

Batıl inançtan başka bir şey değil kişinin ceza geçmişi fark etmiyor VAC'lı birisine gift atarsanız, takas vs yaparsanız güven faktörünüz de düşmez öyle bir olay yok.

Güvenilir alınabilir 140 TL gayet iyi fiyat.

Onlinefix üzerinden Steam sunucularında oynayabilirsin ücretsiz bir şekilde.

Bende bizim ekip ile o şekilde oynadım 175 TL hak eden bir oyun değil tabii ki fakat bu öneri korsana giriyor maalesef. O site ile Steam oyunlarını Online oynuyoruz. :D

Korsan tavsiye etmiyorum yönlendirmek ceza sebebi.

Yeni konular

Geri
Yukarı