Leven JP600 2 TB alınır mı?

SeyfoM4shadW

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Leven
Anakart
H610
Ürün ucuz ve okuma yazma hızı kafi gelir mi diye sormak için konu açtım. Ve PTT'de en ucuz kargoda sıkıntı olur diye düşünüyorum. Amazon'dan alsam nasıl gelir diye sormak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Vallahi hocam ben satın aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Herhangi bir yavaşlama vs. olmadı şu an. Okuma hızı 2100 yazıyor ama 3300 MB çıkıyor test sonuçlarında neden anlamadım. Yazma hızı da 1770-1780 civarı yani neredeyse doğru çıkıyor. Ancak dizüstü bilgisayarda kullandığım içinmi bilmiyorum. Kopyalama yaparken 60-70 derecelere çıkıyor ve bir anda hızı dibe vuruyor. Hard disk gibi çalışıyor. Onun dışında oyunlarda veya programlarda böyle bir sorun olmadı. Oyunlarda ortalama 45-55 derece civarlarında gidip geliyor. Kısacası tam parasının ürünü. Bütçeniz kısıtlıysa tavsiye ederim. Ama değilse başka ürünlere yönelin kesinlikle. Ben PttAVM'den almıştım. 3 günde gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Şu anda stok Amazon'da var. PttAVM de kalmamış.

Hız testi ve sıcaklık durumu. Tarayıcıda gezerken veya ufak programlar çalıştırırken 40-45 derece civarında çalışıyor. Programda "jaJP600M2TB" yazan bahsettiğimiz ürün. Bir de çalışırken garip sesler çıkartıyor bu ürün neden anlamadım böyle küçük bir ses tiz ve ötme sesi gibi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 13
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    304,9 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Geri
Yukarı