Levono Ideapad 520 batarya ve adaptör tavsiyesi

Bütçe
1000

cs299fps

Decapat
Dışarı çıktığımda kullanabilmek için uygun fiyatlı ikinci el bir laptop satın aldım. Cihazın orijinal adaptörü yok ve batarya neredeyse bitmiş. Bildiğim kadarıyla 2. kalite bir adaptör ile yeni bir bataryayı da hiç edebilirim. Bu yüzden hem adaptör hem de batarya almam gerekecek. Piyasada orijinal var mı yok mu bilmiyorum. İkisi için de tavsiye verebilirseniz sevinirim.

Dışarı çıktığımda kullanabilmek için uygun fiyatlı ikinci el bir laptop satın aldım. Cihazın orijinal adaptörü yok ve batarya neredeyse bitmiş. Bildiğim kadarıyla 2. kalite bir adaptör ile yeni bir bataryayı da hiç edebilirim. Bu yüzden hem adaptör hem de batarya almam gerekecek. Piyasada orijinal var mı yok mu bilmiyorum. İkisi için de tavsiye verebilirseniz sevinirim.

Genellikle N11'de böyle eski laptopların yedek parçaları oluyor. Oradan bakabilirsiniz. Bir de 1000TL etmez, Maksimum 300-400 eder o da batarya yüzünden.

Hangi batarya hocam?

Orijinal almanız daha mantıklı olur, zira batarya şakaya gelmez.

n11.com'dan Lenovo IdeaPad 520-15IKB Batarya Pil RETRO seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Hangi batarya hocam?

Orijinal almanız daha mantıklı olur, zira batarya şakaya gelmez.

Ben de öyle düşünüyorum da nereden bulabilirim ki?

n11.com'dan Lenovo IdeaPad 520-15IKB Batarya Pil RETRO seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Ben de öyle düşünüyorum da nereden bulabilirim ki?
2.el yerde satanlar yerde bulabilirsiniz, batarya sağlığı dikkat etmenizi öneririm.

Örnek;

Geri
Yukarı