Lewit 440 Pure vs Rode NT-1

Ben Stüdyomda RODE NT-1 Kullanıyorum.
Lewit in daha iyi olduğunu bilseydim dahi tercih etmezdim.
Alışılmışın dışında farklı bir tasarıma sahip. Pop filitresi çok küçük ve mikrofonun neredeyse içinde gibi, insanlar bu tip dizaynlara pek alışkın değiller. O filitrenin dibine kadar girince doğal olarak seste patlamalara sebep olacaktır.

Thomann üzerinden her ikisinin de vokal örneklerini dinleyin. Hem telefondan, hem kulaklıktan, hem televizyondan nereden dinleyebiliyorsanız o kadar çok yerden dinleyin. Kulağınıza hangisi daha çok hitap ediyorsa onu alın.

Paniğe gerek yok. 20 yılönce üretilen bir ürün satın almamıştır arkadaş. Yeni dizayn edilmiş modeller daha mı kaliteli oluyor sizce?
Zaten panik yapması gerektiğini söylemedi kimse arkadaşa. Yeni dizayn edilmiş modellerin daha kaliteli olduğu da söylenmedi. Bence siz bu hayal ürünlerinizi bir kenara bırakıp başka işlerle uğraşın.

Zaten panik yapması gerektiğini söylemedi kimse arkadaşa. Yeni dizayn edilmiş modellerin daha kaliteli olduğu da söylenmedi. Bence siz bu hayal ürünlerinizi bir kenara bırakıp başka işlerle uğraşın.

Prova ve kayıt stüdyosu sahibiyim. İyi bildiğim ve sizin için ancak "hayalini kurabileceğiniz" "işler" yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı