LFS Drift yapabilen oyun arkadaşı

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Oyunda pek yabancı yok, ve çoğu Türk de oynamayı pek bilmiyor. Virajları drift ile 70-85 gibi bir hızla alabiliyorum ve bu çoğu kişinin erişemediği bir hız, o yüzden tek başıma pek zevk vermiyor. Benim gibi oynayabilen arkadaş varsa tur atıp yarış yaparız, çok iyi olur.
Oyun içi Nickname: TakumiFujiwaraAE86

İstediğin sunucuda oynarım. Ben de bu arabalarını binlerce beygir yapıp 700 basanlardan nefret etmiş birisi olarak JDM'ciyim. Steam'den ekliyorum ordan haberleşiriz.

Her araba ve her motora göre ayarlarım var. Genel olarak JDM araçlarıyla oynuyorum. 2JZ, RB26 gibi motorları kullanıyorum ayar için. Drift için 400-500HP atmosferik V8 tercihim oluyor.

Her araba ve her motora göre ayarlarım var. Genel olarak JDM araçlarıyla oynuyorum. 2JZ, RB26 gibi motorları kullanıyorum ayar için. Drift için 400-500HP atmosferik V8 tercihim oluyor.
Sorun olmaz benim için hocam, sadece düz yolda yan yan giden bacağı kırık arabalar gibi drift yapmayalım yeter bana. Virajları drift yaparak hızlı almaya çalışan neredeyse kimse yok da benim gibi.
Ben de ara sıra farklı JDM araçları kullanıyorum AE86 dışında, genellikle A80 Supra ve BNR32 ilk tercihlerim oluyor. Onlar da 600-660HP civarı oluyor.

Hangi tweakları kullanıyorsunuz siz hangi sürüm ile? En az 0.6H olması lazım onda tweak kullanıyordum. M50B28 sıralı atmosferik 6 ile 300 beygir çılgın zevkli oluyordu valla özlemedim değil ama virüs korkuma indiremiyorum.

Hangi tweakları kullanıyorsunuz siz hangi sürüm ile? En az 0.6H olması lazım onda tweak kullanıyordum. M50B28 sıralı atmosferik 6 ile 300 beygir çılgın zevkli oluyordu valla özlemedim değil ama virüs korkuma indiremiyorum.
Hocam geç olacak ama yazayım.
Ben şu anda 0.6U kullanıyorum. Tweak vb. modlar için podfolio.eu/lfs-mods adresini kullanabilirsiniz. Gerçekten çok iyi bir sayfa, istediğiniz her şey mevcut fakat Chrome zararlı görüyor onu da halledersiniz. Sonrası sizde, iyi eğlenceler.

Hocam geç olacak ama yazayım.
Ben şu anda 0.6u kullanıyorum. Tweak vb. modlar için podfolio.eu/lfs-mods adresini kullanabilirsiniz. Gerçekten çok iyi bir sayfa, istediğiniz her şey mevcut fakat Chrome zararlı görüyor onu da halledersiniz. Sonrası sizde, iyi eğlenceler.

Hocam hortlattım ama motora özel hazır Tweak'ler var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı