LG 144 Hz monitör için DP mu HDMI kablo mu kullanılmalı?

Ugreen iyi markadır. Uygun olan neresi ise alabilirsiniz. Yüksek hızlı kablolar ile 144 Hz alabilirsiniz. Dediğiniz 2.0, 2.1 yazan kablolar o versiyon ile denenmiş olanlar. Sonuçta kablo ile port versiyonu falan değişmez.

Ugreen iyi markadır. Uygun olan neresi ise alabilirsiniz. Yüksek hızlı kablolar ile 144 Hz alabilirsiniz. Dediğiniz 2.0, 2.1 yazan kablolar o versiyon ile denenmiş olanlar. Sonuçta kablo ile port versiyonu falan değişmez.

Peki hocam simdi su kabloda versiyo V 1.4 yaziyor bu mu iyi yoksa diğerleri mi hocam yoksa seste ve goruntude DP kablo mu iyi? İcinden cikan kablo yoksa HDMI iyi mi? Hocam gorseldekinde ozelik bu yaziyor. Hocam sadece v 1.4 yaziyor ama 2.0 falan yazmıyor. Ya da sizin atacaginiz link varsa tam son versiyon HDMI onu alayim hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220124-105436_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220124-105436_Samsung Internet.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20220124-105444_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220124-105444_Samsung Internet.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 20
Zaten elinizde DP varsa almaya gerek yok. Yoksa linkteki kablo en kaliteli olandır.

Ama hocam 120 Hz destekliyor bu Ugreen marka yok mu acaba?

Zaten elinizde DP varsa almaya gerek yok. Yoksa linkteki kablo en kaliteli olandır.

Yani hocam DP, HDMI kablo ikisi de 144Hz veriyorsa bir farki yok mu yani görüntü seste ikisi de ayni mi?

Hocam peki benim ekranda gelen DP kablo mu kaliteli bu mu kaliteli ve daha özellikli hocam yorumlarda kutu icinden cikan DP degistirdim diyen var bunda kalite mükemmel ve goruntu daha güzel var diyenler var v 1.4 ama su USB 2.0 mi olayi bunda var mı bilmiyorum gorsel ekledim not 144 Hz desetekler mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220124-205633_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20220124-205633_Hepsiburada.jpg
    86,4 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
120 Hz olayının kablo ile alakası yoktur. Port versiyonu da önemlidir. Bir de bazı üreticiler kilit koyuyorlar. HDMI ile kilit varsa ne takarsanız takın fark etmez. 120 Hz'de kalır. DP ile kilit koymuyorlar. Lütfen artık anlayın ve aynı soruları sormayın bana. Paugge en kaliteli kablodur. Bunun veremediğini Ugreen veremez.

120 Hz olayının kablo ile alakası yoktur. Port versiyonu da önemlidir. Bir de bazı üreticiler kilit koyuyorlar. HDMI ile kilit varsa ne takarsanız takın fark etmez. 120 Hz'de kalır. DP ile kilit koymuyorlar. Lütfen artık anlayın ve aynı soruları sormayın bana. Paugge en kaliteli kablodur. Bunun veremediğini ugreen veremez.

Tamam hocam gerek kalmadi bendeki DP v 1.4 zaten sizin soyledinizle ayniymis arasimda fark yokmus gorseldekiyle hocam rahatsiz etik sizi kusura bakmayin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220124-233556_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20220124-233556_Hepsiburada.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı