LG 22" 22MK400H-B Alınır mı?

Warrunner

Decapat
Merhaba Arkadaşlar;

Ben bir monitör almaya karar verdim. Genel olarak oyun odaklı kullanıyorum bilgisayarı. Açıkçası benim için görüntüden ziyade oyunun akıcı olması çok daha önemli olduğu için TN panel almayı düşünüyorum. TN panel ve IPS panel arasındaki görüntü farkı ciddi derecelerde midir? Aklımı çok kurcalıyor yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de fotodaki monitör sizce nasıl, alternatif önerebilir misiniz? (75 HZ düşünüyorum ekran kartı 1050 Ti olduğu için zaten 144 FPS'lere çok çıkamıyorum)
412248

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim seçimim Asus.
Renk kontrast oranları önemli onlara dikkat et.Biraz daha araştırma yap seçerken.Vatan mağazasında test ekranlarında incele hangi monitörün daha iyi görüntü verdiğini. 75 Hz olarak iyi düşünmüşsün ama geleceğe yatırım olarak ta 144 alabilirsin.

Ben kullanmaktayım güncel olarak, tek eksisi benim için TN panel olması yukarı aşağı bakarken ekranda kararmalar oluyor. Görüntü kalitesi vb. çok hoşuma gidiyor fiyatına göre bence uygun bir seçim.

aga salı günü itopyadan şipariş verdim bugun sabah elime ulaştı sabah 9 dan beri kullanıyorum bence 10 numara monitör ben çok begendim güzel valla al derim ama para varsa 24 inç al daha iyi olur ama yok dersen 10 numara monitör

Benim seçimim Asus.
Renk kontrast oranları önemli onlara dikkat et.Biraz daha araştırma yap seçerken.Vatan mağazasında test ekranlarında incele hangi monitörün daha iyi görüntü verdiğini. 75 Hz olarak iyi düşünmüşsün ama geleceğe yatırım olarak ta 144 alabilirsin.
Aslında Viewsonic 'in 144 hz monitörüne de bakıyordum ancak bütçemi çok aşıyor. Belirttiğin asus monitörün incehesap.com gibi sitelerde 580 TL civarı aslında asus aklıma daha çok yatmaya başladı.
Ben kullanmaktayım güncel olarak, tek eksisi benim için TN panel olması yukarı aşağı bakarken ekranda kararmalar oluyor. Görüntü kalitesi vb. çok hoşuma gidiyor fiyatına göre bence uygun bir seçim.
Teşekkürler
aga salı günü itopyadan şipariş verdim bugun sabah elime ulaştı sabah 9 dan beri kullanıyorum bence 10 numara monitör ben çok begendim güzel valla al derim ama para varsa 24 inç al daha iyi olur ama yok dersen 10 numara monitör
Teşekkür ederim.

merhaba. bende incehesaptan aldım. şubat ayında büyük ekrana geçiş yapacağım için satıyorum almak istersen dönüş yapabilirsin. hemde abartısız fiyata

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı