LG 22" 22MK400H-B Nasıl bir monitör?

Perceival

Megapat
Gençler, başlıktaki monitör nasıldır, kullananlar deneyimlerini aktarabilir mi? Çok sorunları olduğunu okudum, ama gerekli ayarlar yapılınca düzeliyormuş. O ayarları yapanlar yaptığı ayarları yazarsa süper olur, ayrıca bu sorunlar stok HDMI kablodan kaynaklanıyormuş. Desteğinizi bekliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
O driver sadece altındaki tuş ile yapabildiklerini Windows üzerinden yapmanı sağlıyor. Tam aynısı mı bilmiyorum ama aynı seri monitörü kullanıyorum. Dediğiniz ayar bence Response Time ayarıdır. Onu sadece Fast'te kullanmanı tavsiye ederim. Very fast yapınca görüntü bozuluyor.
Edit: Kullandığım monitör LG 21,5" 22MK430H Full HD Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar

O driver sadece altındaki tuş ile yapabildiklerini Windows üzerinden yapmanı sağlıyor. Tam aynısı mı bilmiyorum ama aynı seri monitörü kullanıyorum. Dediğiniz ayar bence Response Time ayarıdır. Onu sadece Fast'te kullanmanı tavsiye ederim. Very fast yapınca görüntü bozuluyor.
Edit: Kullandığım monitör LG 21,5" 22MK430H Full HD Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar
Onu biliyorum da, driver kafamı karıştırdı açıkçası. vallahi bir şey kurdum ama doğru mudur bilmem
kurduğum driver budur:
2019.10.14-22.16.png

ilk olanı indirdim, acaba doğru mudur ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı