LG 22MK400H Monitör Nasıldır

kaboom295

Hectopat
Daha fazla  
LG 22MK400H monitör nasıldır? Fiyatına göre gayet uygun geldi. Özellikleri de 75Hz 1 MS. Kalitesi falan nasıldır? Alınmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
monitorün response time özelliğini faster moda aldıgında 1 ms çalışıyor ama faster moda aldıgında görüntü bozuluyor, kasıyor falan kime sorsam aynısı oluyor bu yüzden 1 ms olmuyor monitor ona göre seçin

LG 24MK430H B modeli kullanıyorum hiç memnun değilim. Çizgilenmeler karıncalanmalar mevcut. 75Hz görüntü kalitesi vasat. Bu sebeple 60Hz kullanıyorum.

Oyun için alacağım pişman olmam değil mi ? Ve de bu ürünü internetten alsam sorun olur mu? Yoksa illa Vatan Bilgisayar vs. den mi al dersin?
72 HZ FreeSync VA panel gerçek 8 bit. Pişman olmazsınız aynı ürünü kullanıyorum. İnternette fiyatlar daha uygun oluyor internetten alın fakat aldığınız yere yine de dikkat edin. Sorun olursa 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz zaten.

Tamamdır galiba önerdiğiniz ürünü alacağım. Herkese teşekkürler.
72 HZ FreeSync VA panel gerçek 8 bit. Pişman olmazsınız aynı ürünü kullanıyorum. İnternette fiyatlar daha uygun oluyor internetten alın fakat aldığınız yere yine de dikkat edin. Sorun olursa 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz zaten.
Hocam bu monitör yukari aşağı hareket ediyor değil mi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı